Laboratoř duchů (2009) (pořad)

naprosto smyšlené a malipulativní, dalo by se říci Krajní Meze v realityshow podání. leč jako hororová série k usínání a zahnání večerní nudy plně dostačující

Nenarození (2009)

Moc krásnej zadeček na coveru. Furt na ěj musim čučet:)

Pevné pouto (2009)

Stanley Tucci šel za hranici hraní. Trumfnul všechny pekelníky, zlořády, čaroděje, Jasona, Freddyho, filmovrahouny, Stanley Tucci trumfnul i Hitlera! Otázkou i po letech zůstává, jestli je to dobře a jestli to na něm neponechalo následky a nemá ve svém sklepě nějakou tu skříňku s mrtvolným odérem. Z jistého pohledu to byl ten nejdrsnější a nejnepříjemnější film, s jakým jsem měl tu čest. Už nikdy

Stáhni mě do pekla (2009)

Kdybyste bydleli v Chebu, tak vás v žádnym případě nemůže takováhle babka rozhodit. Tento film tedy neberu jako horor, ale jako dokument o Wolkerce a Kamennce v (ulice v Chebu). A jelikož nemám rád dokumnety o této subkultuře, nemůžu dát více.

Star Trek (2009)

Kultovní záležitost Star Trek si zasloužila a dost si koledovala o restart. A J. J. Abrams udělal to nejlepší, co mohl. Vyrval hvězdnou loď Enterprise z spárů fanatických Trekkies. Tu něco oškubal, tu vyrval aby mohl holou kostru převést do 21.století, kde jí naleštil, přidal tempo a tetované romulany. Výsledek je geniální. Ikdyž je zápletka tak na půl hodiny, scéna na ledové planetě je nechutná vykrádačka Star Wars a z té klimbací kamery mě bolela hlava, je to geniální!!!

Svítání (2009)

Spíše komorní vampire drama, Skvělý nápad a plynulé tempo. Kulervoucích scén moc není, ale finální krvavá lázeň kolem Pontiaku je fascinující. Docela mě mrzí, že nebude pokračování, jelikož první problém s upíry se vyřešil, ale z důvodu hladokrvemoru budou celá města plná mutantů a TO by stálo za to! Bohužel...

Symptom Pandorum (2009)

Zajímavý mix Vetřelce a Šíleného Maxe. Jen ten konec je docela zmatený, snad účelně. Jinak nekompromisní temné sci-fi, kterého je potřeba jak sádla pod výpečky.

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Rozdíl mezi Tsalvation a Transformers je v očekávání. Tady jsem čekal zábavu pro deštivé odpoledne a doslova se tim přežral. Tranďáci, to je akční pecka, přehlídka efektů, sexy Megan a rádoby kultovních hlášek, neboli made in Bay. Ale myslim, že dvakrát mi to stačilo a dalších dílů netřeba. Poduď se najde někdo, kdo spojí chytrý film s těmito efekty, tak snad jedině Cameron na Vánoce. Jako předkrm Tranďáci 2 poslouží. zajímavé komentáře: já:) s tim s te už fakt trapný

Twilight sága: Nový měsíc (2009) odpad!

Jak tohle hodnotit bez hnusení, opovržení a posměchem? Musel bych se převtělit do 12letý holky nebo 18letýho teplouše nebo prostě být EMO, pro nikoho jinýho se tohle netočilo. Měl sem si to uvědomit, zvědavost zvítězila a já udělal velkou chybu!