Choking Hazard (2004)

Na naše poměry velmi slušná ptákovina, ke které se rád vracím.

Kat (2004)

Jedna hvězdička pro pana Travoltu a jednu kulku do hlavy panu režisérovi!

Kauzy z Bostonu (2004) (seriál)

skládka star treku..tak asi tak nějak. William Shatner bude borec i ve 150letech! Bohužel díky kameře pro mě nekoukatelné

Ledová planeta (2004) odpad!

Tak tohle ste přehnali! Dobrej nápad dopadl jak epizoda ze Stargate, ty amatérský záběry, Dolph po trojité lobotomii a kastraci bez umrtvení, hrůza!

Leg Sex Babes 3 (2004)

Nevim, nevim, ten scénář nic moc a ty efekty vypadai tak levně:)

Strings (2004)

Jeden z nejkrásnějších filmových zážitků. Děkuji.

Troja (2004) odpad!

Kýčovitý kýč, místo filmu jsem viděl galapřehlídku filmových hvězd bez talentu. Jako by mi někdo uvařil hovno a tvářil se, že jde o delikatesu.

Vetřelec vs. Predátor (2004)

Crossover je zábava! Jatka! Kdo z koho! Agresivní harmonie! Tady nemá cenzura, rating, humanismus a lízátka co dělat! Chudák talentovaný Anderson doplatil na Age of PG 13 a já na to doplácim do dnes, né v kině ale jakožto znuděný divák. PG 13 nedává smysl, děcko právě dohrálo pc game na obtižnost Brutal, na score 458 killů, 68 headshotů a jde do kina, kde pro jeho dobro ani kapka krve...všechno jenom ,,jako,, abysme děcko nepoškodili, radši uškodíme filmům a zabijeme potenciál tvůrců, filmů, vize a o tom co bude kult rozhodujou ,,ONI,,

Americký chopper (2003) (pořad)

Tohle má prostě koule! séroš pro správný chlapy! těm co hodnotí 2 a méně hvězdičkami doporučiji superstáry a volbu maďarské miss..co vám furt smrdí?