Daredevil (2003) odpad!

Velmi špatný výběr herců a o tom to je!

Hráči (2003)

Ty němý záběry na Melanie Griffith by si zasloužily odpad odpadů, klidně tam mohla být její fotka! Jinak docela sranda, ale ta siuleta Melanie Griffith to je hrozný! Sly využívá svého italského šarmu, to mě bavilo, ale co ta trubka kammená Melanie Griffith tam jako dělala? Film měl pěknou zápletku..hele Melanie, vyser se na to, než dělat ve filmu tohle, radši dělej Antóna, o.k.?

Liga výjimečných (2003)

Představte si dávnou dobu filmu, kdy se na diváky z jedné strany řítí The Matrix ve své největší síle, támhle vystrkujou růžky fantasy movie (pán prstenů, potter) a člověk se nadrženě těší, co na něj v kině čeká, jaký nový speciální efekt (neboť v té době je to nová, čistá vlna) nás srazí na kolena a rozvíří média. A vy do toho máte úkol natočit komixové retrofuturistické cosi, kde si dají crossover hrdinové z knížek a románů..UF sakra těžký úkol, pamatuju to očekávání a pak celosvětový výsměch, jelikož byl divák náročný Nenažranec a ignorant, včetně mě. A když si ten film pustim dnes, kdy je možné ve filmu prostě všechno, vidím prostě SKVĚLÝ FILM! RETROFUTURISMUS RULES! a connery taky

Matrix Reloaded (2003)

Filmu velmi uškodily dvě věci. A) Rozdělit film v tom nejlepším, na to nebyl nikdo zvyklý, připravený ani zvědavý B) v původním díle fungovalo kouzlo otazníku, otázek, úvah a je jasné, že následný díl to musel rozvést, nastínit, osvětlit, což nevyhovuje každému. Já byl a jsem nadšen.

Matrix Revolutions (2003)

Nímandi dobili svět neuvěřitelnou trilogií a to je to, co jim málo kdo odpustí. Proč filozofovat, rozebírat, prostě to tam buď je a cítíte to nenápadné mrazení, nebo hoď kedra a jdi si pustit rumunské pohádky nebo tak něco. Matrix je (byl-čas se nezastaví, fak to letí) tvořen s upřímnou láskou a obrovským nadšením, pro lidi, né pro jejich peněženky, v tom je jeho síla a už nikdy si to doma neužiju jako tenkrát v kině.

Mizerové II (2003) odpad!

Hodně moc nafouklá bublina pro americké masy.

Equilibrium (2002)

Jediný film, který dokázal naplno využít potenciál Christiana Baleho. Problém tohoto herce je však v tom, že mu za těch pár následujích let nikdo neřekl, že už nehraje ve filmu, kde musí být kamenej bezvýraznej ksycht. Tady je to ovšem v pořádku.

Insomnie (2002)

Fascinující film a mrazící atmosféra, takto zneužít úsměv Williamse.