Fontána (2006)

Už to nikdy nechci vydět, chlapy totiž nebrečí!:)

Kobra (1986)

Atmosféra osmdesátých let podkreslená vynikajícím soundtrackem, oslintanou sirkou mezi zuby a modní přehlídkou Brigitte Nielson. Pro mě kultovní záležitost, která neomrzí.

Komando (1985)

Arnold v nejlepší formě ukazuje, že krve, zbraní a hlášek není nikdy dost!

Hráči (2003)

Ty němý záběry na Melanie Griffith by si zasloužily odpad odpadů, klidně tam mohla být její fotka! Jinak docela sranda, ale ta siuleta Melanie Griffith to je hrozný! Sly využívá svého italského šarmu, to mě bavilo, ale co ta trubka kammená Melanie Griffith tam jako dělala? Film měl pěknou zápletku..hele Melanie, vyser se na to, než dělat ve filmu tohle, radši dělej Antóna, o.k.?

Equilibrium (2002)

Jediný film, který dokázal naplno využít potenciál Christiana Baleho. Problém tohoto herce je však v tom, že mu za těch pár následujích let nikdo neřekl, že už nehraje ve filmu, kde musí být kamenej bezvýraznej ksycht. Tady je to ovšem v pořádku.

Star Trek IV: Cesta domů (1986)

Můj nejoblíbenější díl série. Sci-fi, akce, srandykopec a trošku varování k tomu, co děláme s touto planetou.

Kat (2004)

Jedna hvězdička pro pana Travoltu a jednu kulku do hlavy panu režisérovi!

Choking Hazard (2004)

Na naše poměry velmi slušná ptákovina, ke které se rád vracím.

Pokoj 1408 (2007)

Pro mně velké překvapení, je jasné že při druhém, třetím zkouknutí film strácí své temné kouzlo, ale vzpomínky na husí kůži a celou vyhulenou krabku cigár u jednoho filmu moc nemám.

Underworld: Vzpoura Lycanů (2009)

Vampoušům a vlkoušům prostě nejvíc seknou temné lesy a hrady. Goth atmosféra, správný jatka a skvělá hudba. Ze série nejlepší díl a já byl více než spokojen.