Stáhni mě do pekla (2009)

Kdybyste bydleli v Chebu, tak vás v žádnym případě nemůže takováhle babka rozhodit. Tento film tedy neberu jako horor, ale jako dokument o Wolkerce a Kamennce v (ulice v Chebu). A jelikož nemám rád dokumnety o této subkultuře, nemůžu dát více.

Nová noční můra (1994)

Po druhém dílu je tento jediný u kterého sem zažil emoci podobnou hrůze. Atmosféra se dala krájet a tento díl mám ze série naradši i pro nádech reality a ta vraždící ruka jakoby T-800 z oka, tedy z endoskeletonu vypadla.

Ábelův černý pes (2006) (studentský film)

Nádherná ukázka zkaženosti povahy Československé.

Yes Man (2008)

Jima buď rádi máte nebo ne. Já se málem posr* smíchy. Jim Carrey je jak našláplá deska od Elvise, kterou znáte nazpaměť a přesto nebo právě proto si jí pořád pouštíte stejně jako střelenej soundtrack, kterej nemá chybu. Skvělá oddechovka která jistě jednou za rok svou úlohu splní. Čekal snad nějakej naivní pablb něco jiného? Něco víc? Fakt? To mě mrzí:)

Hip Hap Hop (1992) (pořad) odpad!

Ještě dneska z toho mám husí kůžy. Další důkaz, jak je Česká TV úplně ale úplně mimo!

Nahota na prodej (1993) odpad!

Mohl to být klenot porevolučního Česka. Skvělej soundtrack, Krampol dal i pár hlášek, cigánská problematika...ale proboha Olmete, proč si všem musel dokazovat, že na co šáhneš, to pose*eš?!? Ten film smrdí neznalostní, zmatenostní a amatérismem. A tímto končí akční filmy made in CZ.

Pretty Woman (1990) odpad!

Já fakt nerad sladký. A z tohohle mi je na blití!

Dvojí hra (2009)

Zábavný film pro jedno deštivé odpoledne. Čekal snad někdo od J.Roberts něco jiného? Díky ní je to odpad. Hvězdička pro soundtrack.