• Thriller

Bajkeři (2017)

Pro mnohé b-čkový český film, ale me bavil. Mám rad podobné české filmy, takže spokojenost. Hodnocení se pohybuje okolo cca 60% dle mého, tak ja něco málo přidám :-)

Blok 99 (2017)

Miluju filmy z vězeňského prostředí a tento rozhodne nezklamal. Akční az brutální hlavní postava láme kosti a zabijí, aby umožnil puštění své těhotné manželky z rukou dealerů. Kdo ma rád filmy z vězení, tak mohu jen doporučit, myslím, ze nezklame. 85%

Chůva na zabití (2017)

Chtel jsem dat slabé 2* ale nakonec ani to ne. Velká slabota...

Kruhy (2017)

Dešná sračka...20%

Liga spravedlnosti (2017)

Byl jsem v kině a naprostá jedna velká nuda! Oproti třeba Thorovi nelze srovnávat. Never more!

matka! (2017)

Pro me naprosto skvělá první půlka. Kdy vše bylo reálné a zajímavé. Byl jsem napnut a šrotovalo mi v hlavě 5*... Ale druhá půlka začala byt čím dál tím větší stupidita a hodnocení slo rázem hodně dolů.. Plný barák lidí, v domě naprostý chaos, dokonce i výbuchy v domě jako při válce a také policie se štíty v domě, která najednou se zjevila, tak stejně tak se ztratila... Nevím mě se druhá půlka absolutně nelíbila. Film celkově na zkouknutí dobrý, ale podruhé uz bych do něho nešel.. 60%

Thor: Ragnarok (2017)

Tak jsem byl zvědavý oproti jedničce co Thor ragnarok mi nabídne. Úvodní otukávání jsem tak jak u jedničce byl zvědavý jestli se to rozjede, což se stalo. Pak uz jsem tak jak u jedničky byl přikovaný na sedačce v kine a film si užil. Doporucuju. 90%

Víno nás spojuje (2017)

První půlka slušná, svižná, ale druhá půlka neskutečná nuda. Proto vic jak 2* nedám...

I dva jsou rodina (2016)

Krásný film, který chytne za srdce. Pro všechny citlivé duše film doporucuju! 5*!

Kocour Bob (2016)

Pěkný film o koucourovi a muži který si vydělává hraním na ulici. Film rozhodne zahřeje u srdce. 80 %