Zabiják & bodyguard (2017)

Tady musim souhlasit s Verbalem. Nikdo nerekne Motherfucker tak, jako Samuel L. Jackson. Skvely buddy movie ve stylu 90tek, cistokrevna zabava.

Dokonalá loupež (2018)

Vezmete Heat a Usual suspects, spetku (ok, hodne) 21. stoleti, protrepat, nemichat a voila... mate bijak jak krava ze kteryho si sednou na prdel vsichni Avengers a Tony Stark se bude ptat, jestli muze hrat ve dvojce...

Velká hra (2017)

To whoever answered that the worst thing that can happen in sports is getting 4th place in the Olympics: Seriously? Fuck you. :-D Bozi, dokonaly. Uzasnej film

Ranč (2016) (seriál)

dal jsem to pomalu na jeden zatah. Vybornej sitcom, ten humor mi sedi. Sam Elliot je naprosto dokonalej. jen teda skoda, ze prijdem o Roostera, protoze dostal od Netflixu vyhazov (obvinen ze znasilneni)...

Wind River (2017)

Luck don't live out here. Old Shatterhand s odstrelovackou. za me super.

Prezident v pořadí - Pilotní díl (2016) (epizoda)

Wow. Porad mi to Netflix nabizel, tak jsem si rekl, ze to zkusim... a takovou pecku jsem teda necekal. Okamzite jsem dal dalsi 4 dily. Ale ten pilot, ten je paradni.

Vzpomeň si (2015)

Wooow. vyborny drama bych asi spis rekl, ale thriller, proc ne. Kvuli tomu konci se vyplati preckat misty trochu volnejsi prubeh.

Zúčtování (2016)

I need to finish. :-)) No parada, tohle se fakt povedlo. Konecne nekdo napsal neherci Affleckovi roli primo na telo: autistu, takze nevadi, ze za celej film nezmeni vyraz, jako ostatne ve vsech filmech. Tady se to vyzaduje. :-D Paradni akce.