Vůně vanilky (2001) (TV film)

Trošku mě sr*lo obsazení. Američany mohli klidně hrát skuteční Američani a nemuselo se to vyřešit dabingem. Ale to už je v Česku takový zvyk, mět v každé roli někoho, koho divák viděl z dalších deseti filmů a seriálů.

Bokovka (2004)

Příjemná, hodně smutná skorokomedie o stárnutí a pocitu zbytečnosti. Giamatti to zvládl skvěle.

Střílejte na pianistu (1960)

Měl jsem z toho podobný pocit, jako z Rvačky mezi muži, nebo ještě víc jako z Bandy pro sebe. Takže nic moc. Hodně se mi líbily ty vnitřní monology. Trufaut se buď umí perfektně vcítit, nebo tu roli napsal podle sebe.

Taková normální holka (1999)

Další americké debilina na to samé téma co Deník princezny a další tucet jim podobných filmů.

Bezva finta (1985)

Viděl jsem to tak před pěti lety, takže si to už moc nepamatuju, ale mám pocit, že to bylo móóc Bezva.

Mistři (2004)

Začínám se trochu bát o Protektora. Protože od Mistrů jsem si sliboval rozhodně větší vtipnost. Aspoň kdybych se zasmál víc než dvakrát za film, tak by to bylo dobré, ale když mi tvůrci slíbili Komedii, tak se na mě nezlobte, ale čekal jsem, že to prostě komedie bude. A zatím to bylo hodně divné drama o hodně divných lidech z hodně divného prostředí (tipoval bych to na Sudety).

O Schmidtovi (2002)

Film pro Nicholsona jako dělaný, ale immerwähre nudný.

Chirurgové (2005) (seriál)

První série byla super. Ale každým novým dílem to šlo níž až níž až to skončilo tím, že se v celém jednom díle jenom brečelo, líbalo a objímalo. Na nemocnici jako by se zapomnělo. Byly tu všeho všudy dva, tři případy, které se vlezly tak do deseti minut. A co mě úplně nejvíc sere je to, jak tam úplně každý každou chvíli "filozofuje" a rozdává životní moudra. Přitom to jsou jenom takové zbytečné tlachy, že se toho řekne víc duchaplného o přestávce ve škole.

(1998)

Tak tohle bylo na mě až moc. Inspirován Mazací hlavou a Sin City se Aronofsky chtěl pokusit vytvořit něco stylového a zároveň filozofického. Sice mu to jakž takž vyšlo, ale já jsem se místy trochu (hodně) nudil. Čekal jsem, že to bude takové, ale stejně mě to trochu naštvalo. Ale ten konec je libovej..