Neskutečná Anna (2022) (seriál)

Začnou Annou Chlumsky. To je tak příšerná, nesympatická a ošklivá herečka, která mě tam neskutečně iritovala po celou dobu seriálu. Hrát neumí, nedá se na ní koukat a vypadá, jak kdyby na sobě měla o 2 velikosti větší kůži, než je potřeba. Ono kromě Julie, která to drží tak něják nad vodou, je ten výběr herců celkově dost hroznej. Tak či tak...je to mnohem delší, nudnější a trapnější verze Podvodníka z Tinderu. --->25%

Žena v domě přes ulici od dívky v okně (2022) (seriál)

Hodně špatná parodie na Orphan? Ten závěrečný fight, kdy 12ti letá holka totálně válcuje 40ti letou ženskou? Ne, ze 2 * to snižuji na 1, protože tohle si fakt nezaslouží mít větší hodnocení, jak podprůměr. --->20%

Jak jsem se stal gangsterem (2019)

V životě bych neřekl, že mě nakřápne smrt člověka který byl vrah a feťák. Ale od začátku... po filmu  Jak jsem se zamilovala do gangstera jsem si řekl, že si musím zjistit režiséra a scénáristu toho díla a mrknout se na jejich předchozí tvorby. V podstatě mi vyšel jen jediný snímek...a to tento. Ihned jsem si řekl, že mu dám šanci a světe div se? Tento film je na podobné úrovni, jak ten výše zmíněný. Opět se dostaneme do polského podsvětí, které nám představí dalšího, pro mě opět neznámého polského gangstera. Pokud bych měl hodnotit jejich dva společné filmy, tak musím říct jediné... "čím dál tím lépe". Ač v podstatě nemám tomuto filmu co vytknout, tak jejich druhá, již zmíněná tvorba to nějákým způsobem dokázala zdokonalit. Pokud má tedy člověk chuť na kriminálku/akci/drama spojeným s událostmi, které se opravdu staly, plus vynikajícím hudebním doprovodem, tak je tento film pro něj jasnou volbou. Mé doporučení spočívá v tom, že se na tento snímek podívejte první a následně na již zmíněnou lásku ke gangsterovi... kvalita filmu totiž bude jistě stoupat. --->95%

Jak jsem se zamilovala do gangstera (2022)

Musím smeknout klobouk před těmi 180ti minutami, který ten film má. V životě bych neřekl, že mě nějáký životopisný film o pro mě totálně neznámém člověku na tak dlouhou dobu připoutá k televizi. Kamera je opravdu parádní, herecké výkony, děj, či jeho vývoj to samé a co musím vyzdvihnout především, tak je hudba. Té dávám 10/10. Název filmu mě tedy dost odrazoval. Naštěstí jsem tomu dal šanci a místo romanťárny jsem dostal skvělé kriminální drama. --->96%

Eternals (2021)

Bravo Chloe, bravo. Tak to dopadá, když se do komiksů začne sr*t ženská! Snaha vyvolat blití duhy u diváků, srdceryvné scény, hlubokomyslné kecy... Tohle s komiksy, MCU, scifi, fantasy nemá absolutně nic společného. Potenciál byl v tomto tématu neskutečný. Ale posaďte na režijní stoličku emancipovanou ženskou jen kvůli tomu, že je to ženská a musí se naplnit % kvoty ženských, teploušů, barevných, strakatých, postižených, zvířat, keřů a bůh ví čeho dalšího a dopadne to přesně tak, jak to dopadlo tady. K žádné postavě si člověk nevytvoří pouto, protože hrajou jen ukecané panáky bez emocí (ač se je snaží dávat tááák najevo), 4 oký Voldemort  taky není žádná výhra, výběr herců co se týče charisma totálně selhal... A záměna chlapských postav v komiksu za ženské ve filmu... klasika. No, jeden z nejhorších filmů MCU vůbec. Tak hlavně, že se může film pyšnit ženskou režií!! PS: Nevadí mi ženské jako režisérky, nevadí mi černí, 4% a jakýkoliv další ve filmech... ale do určitých žánrů se to prostě jebat nemá. PSS: Jako vážně? Eternals zabili Celestiala? Jednu z nejmocnějších bytostí vesmíru? Opravdu? Totální flusanec všem do ksichtu. --->25%

Zaklínač (2019) (seriál) odpad!

Pro mě, jako čtenáře knih a jako hráče her byla první série pěkná mizérie. Ale to co předvedli v druhé? Upřímně jsem na to koukal spíš jen z povinnosti, když už se beru jako fanoušek Zaklínače. Věděl jsem, že to bude hrozný. Ale až tak? Fakt mě bolí u srdce...vzniklo mi na něm pár jizev. Od černých elfů a postav, které mají být prostě bílé (ahoj Fringillo), přes ošklivé čarodějky (každá, kromě Nilfardských používá magii k tomu, aby byla nádherná), absolutně jinačí děj, Cavill tvářící se jak s bramborem v zadku, Yen chovající se jako 20ti letá, nerozhodná kravička, namísto jedné z nejmocnějších čarodějek vůbec, Ciri... ta paherečka co se týče emocí a nehereckého výkonu obstojně konkuruje Kristen Stewart ze Stmívání. A třešnička na dortu v podobě laserového meče? Pro absolutně nepolíbené lidi Zaklínačem to bude nejspíš fajnový seriál. Pro mě je to prostě odpad.--->5%

Arcane (2021) (seriál)

Bez problémů toto mohu označit za nejlepší seriálový počin v tomto žánru od Netflixu. Animace, postavy, kterým vévodí Powder/Jinx, děj a hlavně 9tý, konečný díl... vše je naprosto dokonalé. Ač je seriál situován do LoLkového prostředí, tak nehráčům to nijak vadit nebude. Sám jsem LoLko nikdy nehrál a seriál jsem si užil parádně. Pokud jsi fanoušek scifi a fantasy, tohle dílo je pro tebe povinnost. Jen se modlím, aby druhá serie byla stejně kvalitní, jako první!--->100%

To Kapitola 2 (2019)

Ve zkratce... Kopírka jedničky. Celý film tak něják průměr, konec vyloženě trapnej. Takže v podstatě na to sedí recenze prvního dílu.--->50%

Jednotka Q (2021) (seriál) odpad!

Tak to ne... LGTBXYZQHFW komunita... už i v animáku. Tvůrci v netlfixu už neví, jak se těmto individuím zalíbit. Takže ne, stačil první díl a gaygenta a vypnuto --->0%

Papírový dům (Netflix verze) (2017) (seriál)

Toto mělo skončit prvními dvěma řadami. To co se začalo dít ve 4té a 5té řadě, je čirá zoufalost. První dvě série jsem zkoukl snad během 3 dnů. Ale ten zbytek? S ním zápolím už tak 2 měsíce, protože tomu chybí ta zajímavost, logika, reálnost, chemie... Aby se 5 lidí netrefilo z 3 metrů samopalama, dávkou, do jednoho člověka... ne, to už jsem musel vypnout a říkat si, kam to mohlo až klesnout...S1/S2--->100%, S3--->80%, S4--->20%, S5--->10%