Armáda lupičů (2021)

Seriál absolutně o ničem. Hlavní postavy nudné, ploché, bez toho, aniž by si je divák něják oblíbil. V podstatě každá z hlavních postav mě tam nehorázně štvala. Ale když už to byl TOP tip na Netflixu, tak jsem se fakt musel podívat, co že je v této době vrcholem... Pokud tohle, tak je mi z toho dost špatně. Dále Tigran Hovnokimian, nebo jak se píše, se taky najebe všude. Já toho rádoby komika opravdu už nemohu vystát. Seriál měl dva plusy. První, že skončil, druhým byla animace těch sejfů.---> 15%

Sexuální výchova (2019) (seriál)

Oukej...takže mínus tři hvězdy za to, že seriál se ve 3tí sérii věnuje v podstatě už jen LGTB/4%. Taková propagace je za mě dost nechutná. Dle něj je každý druhý homo a v tom případě příroda někde udělala opravdu velkou chybu, protože by jsme vymřeli. Plus propagace vztahu postižených lidí s "královnami plesu"? Ale no tááák. K tomu nevím, jak chtějí překonat černýho hermafrodita, pokud by měla být 4tá série. Možná černý, neurčitý, postižený člověk z dálného východu...? Netuším, každopádně to už nasadili laťku hodně vysoko. I když... co čekat od Netflixu. Jen pár zemí má "koule" ještě točit normální filmy/seriály. Dobře, 3 série budiž překonána. Zvládl jsem upřímně jen první díl, ale co mi dal? V podstatě jen blití LGBTXY duhy. Ono kdyby to bylo aspoň vtipný, ale je vidět, že to tvůrci myslí víc než vážně. S1:70%, S2:65%, S3:15%, S4:0% --->20%

Očista navždy (2021)

Tady je reálné pokračování Očisty, kdyby existovala... za toto tam hodím hvězdu navíc. Jinak film o ničem. --->41%

Zabijákova žena & bodyguard (2021)

Nechápu, jak stejný režisér a scénarista se dokážou tak moc sjet, aby ze skvělé komedie udělali dokonalý průjem. Tohle nedokážu prostě pobrat. Jak byla jednička luxusní, tak tohle je pravý opak. Nesmyslný, ubohý, chemie z jedničky je totálně vypařena, nevtipný a ještě 80x různé ne-.  Sned jen za kozI Selmi nedám odpad. Tady je vidět, že kvalita není zaručena ani poté, když do filmu narvete přestárlé filmové hvězdy--->20%

Vychováni vlky - Série 1 (2020) (série)

Řekněme do 6tého dílu to byl 5* seriál. Ale to co vymysleli tvůrci v závěru, to mi hlava nebere. Tyhle díly jsem spíš protrpěl ze zvědavosti, jak to skončí. Skončilo to děsně. Největší průser seriálu? Kampijon (ten měl pojít hned na úvod, aby neiritoval diváka po celou dobu seriálu) a porod mihule nebo sliznatky, nebo co to sakra bylo? Ne, tohle se stát nemělo... --->55%

Black Widow (2021)

Pevně doufám, že to byl jen přehmat nějákýho šílence (Cate Shortland) a tímto směrem se Marvel opravdu nevydá. Dejte ženský zfilmovat komiksovou postavu a dopadne to jak pokus o uslintané rodinné drama. Půlka filmu totální nuda a skoro mi to přišlo, jak kdyby chtěl někdo zacílit na dospělé publikum alá DC a tím to totálně pohnojil. Osobně postavu BW neberu jako něják extra zajímavou, co se týče MCU... prostě naexpený ninja, ale mohl se ten film udělat stokrát lépe. Za mě velké mínus pro Marvel a pevně doufám, že mezinárodní hodnocení jim dá pořádnou facku a takto to pokračovat nebude. ---> 45%

Rychle a zběsile 9 (2021)

Gratuluji! Tohle je zatím nejhorší Fko, jaké bylo natočeno. Proboha... jsem zvyklý na vypnutí mozku a plno akce. Ale tady? Tady to byly už do nebevolající shity, divné narážky (asi měly být dojemné) na Walkera, akce příšerná... takto opravdu ne --->12%

Mortal Kombat (2021)

Já jsem spokojený. Čekal jsem přenesení hry do filmu a přesně to tvůrci udělali. Takže nulový příběh, fighty, efekty, Rko, vtipně hlášky... Lépe to asi ani natočit nejde. Pokud od toho někdo bude čekat něco víc, tak si první zahrajte hru, proboha. --->70%

Godzilla vs. Kong (2021) odpad!

Spousty pitomých a hlavně zbytečných keců, totálně nudný a neuvěřitelně táhlý "děj", k tomu se přimíchá zpomalené cákání vodou, žraní, tancování, "ueeeegh" a prdění gorily a voilà... Máme tu Vopici vs hodnou/zlou/neutrální...a bůh ví že ještě jakou upgradeovanou Godžilu. Proč ↑? Mno... V tomhle filmu "chrlí" laser vždy, všude a pořád. První třetinu filmu můžete rovnou přeskočit. Škoda, že jsem to neudělal i já... Řekněme čas 0:35 je ideální. Pak začne fight 165.000 tunové!!! Godžily, proti 165 tunovému Kongovi. Ale fakt, opravdu, je to psaný hned na začátku. A světe div se? Oni jsou v podstatě stejně velcí. Sakra... jak? Ten krokodýl je asi vytvořen z temné hmoty, nebo nevím. No nic, jdeme dál. Dáme si fight těhle dvou na letadlové lodi. Lodi, které mají okolo 100k tun... No nic, dobrý, moje oči to rozdejchaj... Jaký byl rozpočet na animování vody? To je něco neskutečného. Takže ne, nerozdejchaj. Pak se přesuneme přes nudu až do Pacific Rimu, kde se Dong uspokojí nad rozpáráním ještěrky. Ale vážně, nedělám si srandu, ta recenze je opravdu vážná. Pak se pro změnu koukneme do Thora, kde si Kong najde svůj Stormbreaker, načež se ještěrka svým dechem propálí až do jiné... dimenze... aby ho vyzvala na zápas. Bože, já jsem fanoušek scifi, ale tohle je fakt sr**ka. A to není zlatý hřeb večera. Tím je MECHGODZILLA!!! která chce zabít normální Godžilu. Ovšem v opici se probudí smysl pro férovost? Přeci jenom jeho v podstatě ještěrka přizabila, tak proč ji nepomoct, když má sama na kahánku? Hele, někdo se musel ožrat a třískat do klávesnice čelem tak dlouho, než tohle sepsal. I kdybych byl vyfetlej až na Měsíc, tak se mi toto nemůže ani v jednom ohledu líbit...sorry, ale ---> ODPAD

WandaVision (2021) (seriál)

Moje dvě oblíbené postavy MC dostaly seriál a až na první dva né úplně zajímavé "wtf" díly jsem s ním více než spokojený. Obzvláště finišující 2 díly jsou naprosto senzační. White Vision, "proměna" Wandy na Scarlet Witch a hlavně... dějová komiksová linka, jak se Wanda vyrovnávala se smrtí Visiona je prostě super. Tohle fanoušky MC prostě urazit nemůže a za mě je to luxusní výplň mezifilmového období, kdy dostanou velký prostor i postavy, které ve filmech nejsou úplně v popředí. Bohužel si říkám, že kromě Lokiho v následujících letech mě další postavy moc nezajímají (Hawkeye, Falcon (facepalm), Winter Soldier, Black Widow). Eternals se bohužel do finiše zatím nedostávají, takže tento rok bude co se týče Marvelovek u mě dost "suchý". --->90% PS: vrbal nejspíš honí sledovanost? Ono kdyby dal jiné hodnocení, tak nebude získávat odběratele, protože by si jeho nezábavného textu nikdo nevšiml... :/ Jojo, míval jsi mnohem lepší recenze, jde to s tebou od 10ti k 0le