Vzhůru do oblak (2009)

Originální nápady, dojímavý příběh plný radostí i strastí, roztomilá zvířátka (ano, i Alfu považuji za roztomilouše :-)) a spousta vtipných scén!! Vážně bezkonkurenčně jeden z nejhezčích animáků vůbec.

Já, padouch (2010)

Já jsem u toho usla :( Musím si ho sjet ještě jednou... Za první půlku prozatím 3* / Zlomyslná nápaditá pohádka, se zločincem, kterého vám je tak trošku líto. Edithiny ksichty, hlas malý Agnes ("...and I'll have a pet unicorn" / "IT'S SO FLUFFY!"), nerdí Vector a správně blbí Minions.

Cizinec (2010)

Podobně filmy a relativně stejně scény byly natočeny již dříve a již mnohokrát a o tolik víc poutavěji! The Tourist je dobrý film na pozadí, protože u něj stihnete dělat tisíc dalších věcí a stejně budete 100% soustředěni na všechny stejně. "Napínavým scénám" nepomáhá ani "dramatická" hudba, protože dramatická není ani co by se za nehet vešlo. Scény á la romantika jsem jim fakt nežrala... Jediný, kdo mě tu bavil, byl Bettany, Jolie to teda neskutečně slušelo a Johnny se vrátil na moře!!! :D

Sebastian's Voodoo (2008)

Dojímavý motiv, který kdyby se přepracoval do oku libější animace, a zlehýnka víc by se domyslely detaily zasloužil by i větší počet hvězd.

Café allongé (2010)

Po prvních vteřinách, to na mě začalo působit jako snaha napodobit východní styl animáků a v okamžiku, kdy začala hrát šílená klávesová hudba, mi na mysli vytanulo Japonsko... A ono je to francouzské!... No - snaha byla :-)

Spin (2005)

Jooo, kdyby Bůh vypadal takhle... To by byla pecka... A DJ k tomu? No jedna báseň. I když trochu packal, což bych mu snad i odpustila, tak nakonec roztomilej kozlík šikula :-) A abych jen nevychvalovala hlavního protagonistu - tak i po těch ostatních stránkách je to dokonale využitých 8 min - skvělý nápad!

Příběh rytíře (2001)

Plné ztotožnění s s komentářem uživatelky Viktooorka :-))

Koncert pro jednoho (2005)

Roztomilá Pixarovka. Nabubřený dítko, proměníc se ve škodolibýho prcka - mě dostalo.

Cedulky (2008)

Romantika až na půdu! Tohle prostě můžu, navíc Signs jsou tak moc dobře (možná až přehnaně emočně) natočeny a divákovi naservírovány na zlatém podnose plném cukrátek, že si to člověk prožije spolu s hlavním aktérem a neubrání se úsměvu :-) Podle mě, že přesně takhle to v realitě nefunguje, si to zaslouží 5* za naději.

Počátek (2010)

"Which is the most resilient parasite? An idea."