Pomáda (1978)

klasika, zbožňovala jsem to.

Sága o Biornovi (2011)

Vtipně podaný smutný životní příběh jednoho zarostlého Vikinga o tom, jak je dosažení svého vysněného cíle nejisté až do poslední chvíle :-)) Velmi povedený studentský filmeček.

Světová invaze (2011)

Pár vyřčených výrazů a nastalých situací mě dokázalo tak pobavit - až rozesmát - o to víc bavila, že žádná z těch vět ani situací neměla být myšlena jako vtip. Aneb trapnosti a nemístnosti se meze nekladou, rozhodně ne ve filmu za 100 mil $ :-)) Efekty vcelku asi fajn (LA zahlceno výbuchy a požáry a bla bla), herecký výkony nic moc (nejpřesvědčivější byly ječící děti a Rodriguezová opět ve skoro stejně roli), scénář tak patetickej, že bych snad i já napsala lepší dialogy pod vlivem destilátů... atd. atd. /// Viděno na csfd premiéře - a co mě pobavilo jako třešínka na dortu, byl recesní nadšený potlesk při závěrečných titulkách :-))

Varieté (2010)

Muzikálů je málo a vzhledem k tomu, že jsem při sledování měla sto chutí jít vytancovat si kopýtka a vyzpívat si hlasivky... Budu nadržovat 5*. Navíc... Christina by přiměla i mě, abych se do ní zamilovala. :-) Burlesque není nejlepší, co jsem kdy viděla, ale rozhodně ve mně vyvolal radostnou náladu a to se cení.

Ženy v pokušení (2010)

Mě to fakt bavilo. Po dlouhé době jsem koukla na český film a povedlo se :-) Paní Balzerová si toho Lva opravdu zasloužila.

Rebelové (2001)

Mně se líbí Bob, who o o ou a hlavo moudrá zlob se zlob.

Opravdová kuráž (2010)

Nebavilo mě to především vzhledem k tomu, že 14 letá holka prostě nikdy nemá šanci se takhle chovat a takhle přemýšlet. Navíc mi ta představitelka nebyla zrovna dvakrát sympatická a atmosféra (tam byla atmosféra???) mě minula jako mine abstinent hospodu. Koho bych ale vyzdvihla je Bridges. A asi se přiznám, ale Damona jsem poznala, až když jsem si přečetla jeho jméno v závěrečných titulcích :D

Spartakus: Bohové arény (2011) (seriál)

Asi jsem trochu úchylná, ale já tohle fakt můžu! (a konečně větší role pro Jaime Murray, jsem spokojená)

Jekyll (2007) (seriál)

Opravdu bezkonkurenčně geniální příběh o 'džíklovi' (tehdejší výslovnost mi přijde děsně k popukání). Fakt jsem nevěřila, jak pan Nesbitt zvládá hrát dvě naprosto odlišné osobnosti s tak přirozenou grácií, v prvních chvílích jsem přemýšlela nad tím, jestli to nejsou dva různí lidé. Jako mr. sexy pants má dokonale famózní grimasy, hlavně ten úsměv šílence! a jakožto dr. Jackson se tváří jako hodný tatínek od rodiny, tak trochu ňouma. První 3 epizody jsou bez chybičky, od 4. začíná trochu pokulhávat scénář v některých případech logického myšlení. Ale shrnuto a podtrženo - potřebuju další díly!!!!!

Příšerky s.r.o. (2001)

Nejmilovanější pixarovka mého dětství, roztomilounká Boo, to bylo moje. "I am so romantic sometimes. I think I should just marry myself."