Kazatel (2011)

Dost často příjemně pootevřená ústa, ojediněle mrazení v zádech. Upíři teda neskutečně oškliví, určitě nejjneatraktivnější provedení upírů, jaký jsem kdy viděla. Avšak opět se projevila moje láska k Betanyho modrejm očím a i přes lehkou patetičnost příběhu si ty 3* namačkám.

Arthur (2011)

Monolog s koněm: "I love animals, but I don't trust u. U will not make me cry today." / Občas se člověk uchechtne a po většinu času je to roztomilá podívaná. Velké mínus vidím v Gretě jako Naomi, bsolutně mi nesedla zato Helen jako Hobsonová je se svými povahovými rysy a humorem nenucený držák.

Rotting Hill (2011) (studentský film)

Ne, v mým světě zombies nemají city.

Tintinova dobrodružství (2011)

V prvopočátku jsem měla za to, že se mi příběh nebude líbit kvůli mojí předpojatosti k animaci. Nakonec jsem byla mile překvapena. Relativně vtipný scénář (podřízení rotvajlera Filutovi, nebo jakže se ten westík jmenoval; hlášky kapitána; poslední vyjeknutí vojáka těsně před tím než i s tankem zahučel do moře; Tintinova čupřina... více či méně hlavně maličkosti). Hrozně moc se povedlo vyobrazení moře, hlavně přechod z písku na vodu, to mi učarovalo. 3D mi tentokrát ani nepřekáželo. No a jinak Tintina jsem si přejmenovala na - Hello, my name is Captain Obvious :-))

Já jsem tady (2010)

Roztomilá pohádka na dobrou noc...

Insomnie (2002)

Insomnia - it's when u can't sleep... So just let me sleep...

Blue Valentine: Milostný příběh (2010)

Nic moc. Spíš nic než moc. Vím, že za chvíli nebudu vědět, o čem to bylo a jediné co mi možná zůstane na paměti bude Gosling v roli, která mi nesedla. Příběh, téměř ničím ne tak zajímavý, aby se okolo něj musel točit celý film, nic navíc.

Tři mušketýři (2011)

"vás vykouříme... " a můj drahý Matthew aka my new hero boozer Athos.

Svět podle Lelanda (2003)

Nemůžu najít správná slova pro vyjádření pocitu, který právě cítím. Možná ani žádná nejsou potřeba, snad jen, že občas se cítím jako on. Spousta myšlenek mě hluboce zasáhla. // There're two ways u can see the world. Either see the sadness that's behind everything. Or u choose to keep it all out. Your heart can't break if u don't let the worrld touch it.