Marťan (2015)

Je dost diskutabilní, jestli nejdřív číst knihu nebo film. Když nejdřív vidíte film, dost tim utrpí váš zážitek z knihy co se vlastní imaginace týče. Když si nejdřív přečtete knihu, možná budete nasraný. A já vlastně ani nebyl, první polovina byl orgasmus, Ridley dokázal děj knihy nacpat na plátno tak, že jsem slintal... Pak jsme se přehoupli do druhé půlky stopáže a začalo se škrtat. Tohle nestíháme, tohle taky ne, bude to procházka parkem, ale stopáž bude únosnější. Je to celkem pochopitelný, jednou to je film a ne seriál, rozdělit to na dva party by asi taky nasralo kupu lidí, ok. S tím nemám problém. Trochu mě už začínalo štvát, když původně vtip hlavního hrdiny v knize v závěru filmu skutečně využili jako reálnou věc a hrdina to udělal. Z toho mi trochu červenalo ucho, ale pořád to vcelku chápu - film musí mít nějaký finále a Scotty to chtěl pojmout ještě akčněji, než mu nabízela předloha (která se spíš snažila o čistší napětí). Tim se trochu zbourala snaha filmu být co nejrealističtější, jak se snaží i kniha. Ale že můžou nazvučit každej ruch v otevřeným vesmíru, tak tím to chytli za boky a pořádně ojeli do prdele, šíleně to kazí dojem.

Návrat blbýho a blbějšího (2014)

Typický syndrom dvojky. Větší, ujetější a paradoxně... blbější a trapnější. Ač jsem se těšil, připravoval jsem se na to, že to nebude ono, snažil jsem se snížit svoje očekávání abych si to aspoň trochu užil a ne. Stálo to za hovno. Kulisa na párty dobrý, ale na první náčum mi to nešmakovalo.

Neuvěřitelný život rockera Coxe (2007)

Chvíli po začátku jsem opravdu váhal, jestli se dívat dál. Je to strašná pí*ovina. Ale dokoukal jsem to, dokonce si tim nepřijdu poznamenán. Cítil jsem ty fóry, ale na mě nezabraly. Na někoho jinýho by třeba mohly. :)

Škola superhrdinů (2005)

Odpočinková ptánkovinka, která dokázala i rozesmát. Nemějte od toho velká očekávání a vaše hodnocení bude o dost výš, než zdejších 54%... A je tam Bruce a Mary Elizabeth (<3) !!!

Action Man (2000) (seriál)

Tenkrát to bylo hustodémonsky krutopřísný! :D

Byl jednou jeden les (1993)

Na VHS mám doteď, už od dětství a je to srdcovka. Docela napínavý a animace je krásná. Dal bych 4, ale vzhledem k tomu, že tu nezaslouženě svítí modrá, dám plnou palbu. :)

Dark Matter (2015) (seriál)

Season finale super, těším se na další sezónu. :)

Focus (2015)

Těšil jsem se... Bohužel. Nebýt toho debilního konce, dal bych 3, jenže takhle váhám, jestli nejít niž.

Maggie (2015)

Spíš drama než horor, a dost zvláštní film, určitě to nesedne každému. Chválím obsazení titulní Maggie, Arnold si s rolí poradil výborně a určitě by unesl i více prostoru. Po úvodních 15 minutách si dej trochu vezme dovolenou, lepší atmosféra se vytvoří až v polovině. I tak si myslím, že i přes pravděpodobný neúspěch si tenhle film nezaslouží jít pod 70%. Fanoušci Arnolda, kteří ho překousnou ve vážném filmu s pomalým tempem, nechť přidají dalších deset procent.