Predestination (2014)

Skvěle zahraný i natočený, ale "mindfuck" se u mě teda nekoná, možná proto, že mi to tak v půlce bylo jasný... Je to skvělý řemeslo, ale roztžení krátký povídky na téměř dvě hodiny tomuhle projektu dost ubližuje. 55%.

V hlavě (2015)

Já se bavil královsky, Pixaři pořád umí a trefili se mi do vkusu.

Hodný dinosaurus (2015)

V podstatě se jedná o western. Což by mi nevadilo, naopak. Co je ale problém, Hodný dinosaurus se dlouho, hodně dlouho, rozjíždí, ale míří v podstatě do nikam. Příběh je jednodušší než u spousty kráťasů a v podstatě to ve vás nezanechá nic. Kouká se na to příjemně, takže jako popcorn na neděli je to na lepší 2 hvězdy, pachuť zklamání a promarněného potenciálu mi prostě nedovolí jít na 3. Po druhém shlédnutí přidávám jednu hvězdu. Není to špatný film, jen je objetí vysokých očekávání.

Hledá se Dory (2016)

Byl jsem podobně trpělivý jako samotná Ellen. A popravdě jsem se toho bál, nakonec jsem dostal v podstatě to samé, ale přest dost odlišné. Opět velká porce humoru, je to možná ještě dojemnější a za mě asi i o chlup lepší než jednička. ***** Je tu potitulková scéna, počkejte si. Já zůstal čekat sám, ale dočkal se. :D

X-Men: Apokalypsa (2016)

Kamenujte mě, ale když hlavní předností filmu je scéna zrecyklovaná z minulého dílu, je něco hodně špatně. Za cameo jsem zvažoval aspoň jednu hvězdičku, ale ty dvě traverzy na konci mě přesvědčily, že ani za jednu to nestojí. Charaktery jen načrtnuté (je jich moc a bohužel se stříhalo na špatných místech) a záporák úplně plochý, v podstatě jak žehlící prkno. Jedna hvězda za zbraň X.

Constantine (2014) (seriál)

Tomuhle seriálu docela ubližovala nařízení shora. Bohužel čím jasnější bylo zrušení (neobnovení), tím méně tvůrci poslouchali a seriál skončil mega cliffhangerem, který jsme si nezasloužili ani my, ani tvůrci. Dost se to přiblžilo tomu, čím to mělo být a já nemůžu dát míň.

Arrow (2012) (seriál)

První a druhá série skvělá. U třetí nastal znatelný pokles. Čtvrtou sérii asi nedokoukám... Scénáristé potopili Oliverovu loď znovu.

Deadpool (2016)

Reynolds nezklamal, Miller překvapil. Obrovská nálož odkazů, super akce, která je navíc krásně přehledná a neuvěřitelná nálož buranskýho humoru. Sedmý SW dostanou na prdel, zaslouženě.

Riddick (2013)

Nakonec tomu musím tu čtvrtou přidat a uvažovat i o pátý. Šablona prvního dílu nahňácaná po okraj macho stylem, který si Ridick začal pěstovat v druhém díle, zatímto se jeho ruka změnila na váhu a špička nohy na tachometr. Ale funguje to, tak co by? :)

Tristan a Isolda (2006)

Šimůnek v záběru dlouhém tak dvě vteřiny, jinak mi v hlavě nic moc neuvízlo...