Amadeus (1984)

Dobrá cesta ja povznést dělný lid.

Amazing Spider-Man (2012) odpad!

Sbírka pohaslých hvězd. Béčkové dílo s Běčkovým efekterm

Americké psycho (2000)

V názoru na tento film jsem rozpolcený. Najednu stranu musím plně souhlasit s tím, co napsal POMO, ale musím přiznat, že jako shluk nezavyslich absurdních scén a obrazů to nebylo úplně nezajímavé. Pravdou je, že na homogení filmové dílo to je dost málo.

Američan (2010)

Kdo byli ti Švědové, a proč chtěli zabít Jacka? Proč Pavel zastřelil Matildu, kterou si najal na vraždu Jacka poté, co měla cíl na mužce, aniž jí dal šanci dokončit projekt? Proč se potom Pavel nechal zastřelit Jackem, který odjel skonat k řece? A co tam dělala ta kurva? To si ze mě někdo udělal prdel? Dávám jednu hvězdu za hezké záběry horské krajiny. Jinak je to ryzí sračka.

Amnézie (1995) (TV film) odpad!

Co také čekat od podprůměrné herečky, jako je Jennie Garth.

Andělská tvář (2001)

Na pana Troška maximální úspěch. Ale i tak se není čemu divit, že vtom jeho kamarád Pomeje utopil takový prachy.

Anna Karenina (2012) odpad!

Kostýmy pěkné, jinak plytký humus, který se tváří jako vrchol umění. O Annu Kareninu tu nejde, je to jen zástěrka, aby mohl režisér veřejně masturbovat.

AO: Poslední neandrtálec (2010) odpad!

Zdá se, že "Boj o oheň" z roku 1981 se dočkal svého "remejku". Porovnám-li vzhled neandrtálců z obou filmů, pak při pohledu na AOa je zřejmé, že se v maskérně něco zvrtlo. Vzhledem k celkové kvalitě filmu to ani moc nevadí.