Muži v naději (2011)

Člověk kouká na komedii a přitom se vlastně vůbec nesměje:-)

Nedotknutelní (2011)

Za poslední rok asi nejzajímavější filmek a že to je komedie o to je to divnější...opravdu moc a moc dobré 100%

Elitní zabijáci (2011)

špatné to nebylo:)ale za klišé konec opravdu přesné 3 hvězdy...

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

už už jsem chtěl dát lepší hodnocení, ale jak nakonci zahodil tu bezovou hůlku tak nemůžu prostě nemůžu. a dodatek k celé sérii: je to celé hrozně moc nastavované opravdu by to mohlo mít poloviční délku:)

Vyměřený čas (2011)

klidně 5 hvězdičkový filmek, dobré herecké výkony u filmu jsem se nenudil, ale ta nesmyslnost mě hodně moc uráží.........

Dvojitý agent (2011)

myslím si, že si se scénářem mohli pohrát o hodně lépe. Odhalení hnedkom po úvodu vlastně nechává filmek bez zápletky a od 15 minuty nemá smysl na film už koukat:)

Moneyball (2011)

Napsané, natočené, výborně obsazené, ale že by mě ten příběh nějako moc pobavil:)

Warrior (2011)

člověk si pobrečí a navíc po dlouhé době jsem viděl Nicka Nolta co více si přat:)

Ocelová pěst (2011)

Co říct, i u robota jsem slzu uronil a dokonce jsem to celé i dokoukal, ale když jsem na to koukal myšlenky ulétávaly jinam a koukal jsem se na lištičku, kdy už to skončí. 2,5 je krásný výsledek pro tento filmek

Taková moderní rodinka (2009) (seriál)

zjistil jsem, že asi nejsem tak tolerantní anebo sou tam ty gejové tak trapný??? mno el bunda to není, je tedy pravda, že to je kapánek jiný styl, ale tváří se to jakoby rádoby komediální seriál. Po 4 dílech 3-. Ještě pár dílku dám