Spotlight (2015)

Pokiaľ by som mal hodnotiť iba film tak 55% = 3 hviezdičky ⭐️⭐️⭐️ Neviem či tak zložitá záležitosť sa dá dosť aktraktívne sfilmovať a ukázať hĺbku problému a ako prácne sa k výsledku museli tí novinári dopracovať. Miestami unavujúce a strácal som sa v tom. 🥴🥱 Čo sa ale závažnosti problému týka jednoznačne 5 hviezdičiek. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Temer nikto ani veriaci to nechcú vidieť až dovtedy kým sa to bytostne netýka aj ich. Boja sa lebo to otrasie v základoch s ich vierou. Ale malo by to otriasť s CIRKVOU ako z organizáciou ale ONI hore to vždy ustoja.

Láska za časů cholery (2007)

Bardem skvele zahral starca ale film pre gerontologiu ma ešte nebaví, ak vôbec bude.

Než se setmí (2000)

výborný životopisný film o homosexuálnom spisovateľovi / týchto teda fakt nemusím / a film o Kube, o hudne , výpoveď o dobe a tak. 90% Javier Bardem je skvelý herec ! PS: skutočný kubánec bude šťestný iba na Kube, slobodnej Kube. 🇨🇺

Che Guevara (2008)

Poriadna nuda ! Plne sa stotožňujem s komentárom RHK

Straight Outta Compton (2015)

Pre mňa ako antifanúšika RAPu to bolo dosť sklamanie. Overated ! ☹️👎

Dárek z lásky (2004)

Možno gýč ale .... celkom sa mi to páčilo. Tá tanečná scéna s Penelope bo BOMBASTICKÁ !!

Blok 99 (2017)

Fakt drsný film a výborný Vince Vaughn / ešte som ho takto nevidel zahrať !

Černobyl (2019) (seriál)

Už len preto musím dať 5⭐️Lebo je to výpoveď o dobe, o ľuďoch ktorí v nej žili a aj keď to určita nie je úplne presná rekonštrukcia udalostí tak je to varovanie pre ľudstvo. S nadsázkou; nechal by som to premietať ako povinný film/seriál pre školy/ stredné.

Joker (2019)

Pre mňa veľké sklamanie, 3/4 filmu nuda pre pošahaných. Ale Joaquin je pán herec.