Mr. Brooks (2007)

Veľmi zaujímavo zachytený triller kde sa divák prichytí, že je vlastne na strane záporného hrdinu aj keď nám vštekým je jasné, že pácha absolútne zlo len na základe svojich pudov, ktoré ale vedú ku dômyselne premysleným činom. Costner je pre mňa srdcovkou - charizmatický herec, ktorý posledné roky nehral síce ,, prvú ligu ,, ale stále je hviezdou typu ,, PÁLFY V SLOVENSKEJ HOKEJOVEJ LIGE !!! ,,

Muzika (2007)

Tak toto bol veľmi milý šok, musím si to pozrieť ešte raz, asi najlepší film zo Slovenska ktorý som videl za 3 roky

Next (2007)

Myšlienka s vidinou 2 minútovej budúcnosti je veľmi zaujímavá, ale v niektorých častiach deja sú aj chyby.......preto strhávam jednu hviezdičku.

Odsouzeni k boji (2007)

vraždy mrtvých civilistov - v americkom preklade: štandardné postupy armády v extrémne nepriateľskom prostredí... NO WAR

Pokání (2007)

Skvelá asi tak hodinka filmu.....kým ´´ ho ´´neobvinia a nezatkú..... a potom už výrazne upadajúci dej ,dlhé nudné zábery ....obzvlášť vojaci na pláži ma vytáčali........druhá polovica a záver filmu u mňa tento film degradovali na priemerné 3 hviezdičky. Súhlasím a značne zdielam názor Djkoma

Reservation Road (2007)

výborný film, ťažké životné situácie, výborne zvládnuté postavy 2 otcov...........sorry, ale toto asi dokáže oceniť len rodič. PS: súhlasím s názorom , že na ČSFD je veľmi nedoceneným filmom

Roming (2007)

Nebol som schopný to ani dopozeraŤ !!! STRATA čASU

Sejmi je všechny (2007)

Skvelé okamihy sa striedajú s totálnymi hovadinami, výborná akcia, častokrát ale neralne nezmysly,výborná hudba, skvelí herci, a novorodenec....nadčlovek....prežije všetko !!!......všetko ???

Shake Hands with the Devil (2007)

tento príbeh je skvelý a to celé je o to strašnejšie že sa to skutočne stalo. Filmársky to nie je žiadny skvost ale autenticita príbehu to celé zatieňuje ! 90%

Sicko (2007)

dokument je výborný a žiaľ pravdivý.....žil som v U.S. a potvrdzujem :(, dobre sa bavím hlavne na komentároch tunajších odborníkov na zdravotníctvo. Tak počujte hlavne VY čechúni: české zdravotníctvo možno nie je najlepšie ale je rozhodne napriek všetkým kauzám jedným z najlepších a ste dostatočne zabezpečení, až budete žiť v USA tak pochopíte aké nezmysly tu píšete a budete sa hanbiť. Česko má moje zdravotnícke uznanie bez najmenšej nadsázky !