Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Je to MAGORINA ! a Magor to aj natočil. Oveľa ,,kultovejší,, sú Natural Born Killers, keď už na to príde. Tento film som prvýkrát dopozeral zhruba do 45 minúty, druhýkrát do 30 minúty a tretíkrát do 15 minút :o(. Vždy som sa strašne nudil. Vrátil som sa k tomu ešte 2x aby som sa prinútil to dopozerať a to sa mi na 4. a 5. krát podarilo / Halelujáááááááá /. Je tu pár pozerateľných scén, ale krv a hlášky film ešte nerobia. Aspoň nie u mňa. Jednoznačne pre mňa najpreceňovanejší film na CSFD !!! Proste MAGORINA !

Pád Třetí říše (2004)

Najsilnejší moment filmu: keď Goebelsova žena pozabíja svoje deti

Cashback (2006)

Toto ma teda veľmi neoslovilo. Už dávno mám za sebou obdobie, keď mi na uchvátenie filmu stačili ,,holé cicky,,. 3* iba s prižmúrenými očami. Proste ,, NIC MOC,, !

Šťastlivci (2008)

Veľmi príjemne pozerateľný film o ľudských problémoch, ktoré dokážu výrazne ovlyvniť životy ľudí. Pre mňa až na hranici 5*. 85%

Zkrocená hora (2005)

Krásna príroda Wyomingu a pohodová hudba to ano, ale homosexualita nie !!! To je odpoveď na moje hodnotenie .

Byt (1996)

Bohužiaľ najprv som videl americký klon Wicker Park a až potom tento francúzsky originál. Dnes viem, že pre objektívne hodnotenie by bol lepší opačný postup. Priznávam americký remake sa mi páčil viac ! Asi preto, že som ho videl skôr ? Neviem, ale isté je že muži vo francúzskom originále hrali lepšie ! Ženy sa mi zasa páčili o štipku viac v americkom remakeu, nemyslím fyzicky lebo všetky boli úchvatné, skôr výkonom. Zápletky vrcholili diametrálne odlišne....remake pre mňa prijateľnejšie. Byt neviem úplne objektívne ohodnotiť lebo som ho už porovnával....70-75%

Pařba ve Vegas (2009)

Taká blbina ale dalo sa to. Mimochom pár skvelých skladieb tu bolo.

Predátor (1987)

Pre mňa najcharizmatickejší akčný scifi film.100% Tá zbraň ktorou Jesse Ventura ,,skosil,, les namala chybu !

Predátoři (2010)

Na pôvodného Predátora to nemá. Nevadilo mi ani tak to, že ničím extranovým to nebolo obohatené, ako hlavne tým, že niektoré pasáže boli až veľmi podobné / férovka japonca, pád vodopádom do jazera a podobné/. Dá sa na to ale pozerať aj viackrát za sebou, ale charizmu prvej časti to rozhodne nemá ! 65-70%