Legion (2017) (seriál)

Úplně netuším. Některé epizody jsou skvělé, u některých by docela pomohlo sestříhat na 15 minut, protože se tam nic neděje a je to nuda. Stevens a Plaza jsou skvělí, Plaza jakou feťák - magor - padouch naprosto geniální, na druhou stranu nedokážu vystát Kellerovou a Smartovou. Snad se celkově bude seriál zlepšovat.

Legion - Chapter 13 (2018) (epizoda)

Pravděpodobně nejlepší díl seriálu. Aubrey je naprosto skvělá, jestli jí za tu roli nedají nějakou stupidní cenu, tak to tu vypálím do základů.

Neranditelní (2014) (seriál)

Velice, opravdu velice nesympatická hlavní postava, nepřesvědčivý sukničkář a výplňkový afroameričan. Aspoň, že se dá dívat na ženské obsazení.

Svátek matek (2016)

Úplně chápu poselství tohoto filmu. Ale bože můj, takhle mě mozek ještě nebolel. To fyzicky hloupnete. Tvůrcům zřejmě takto promyšlený děj zabral celou pauzu na cigaretu. Nenapadá mě lepší příklad mainstreamového, hollywoodského přesládlého klišé, než je právě tento film. Ale aspoň to obsazení stojí za podívání.

Rammstein: Paris (2016) (koncert)

Určitě skvělá show jako vždy, ale za mě ne. Fakt, že se z toho snaží udělat film v klipovém stylu jako Ich Tu Dir Weh mi dost kazí zážitek z živého koncertu. Předchozí 3 DVD se mi líbily víc a hudba za to nemohla.

Umění lhát (2009)

V takovém světě bych chtěl žít. Bohužel slibný námět se ke konci vytrácí v nudu.

Skrytá identita (2006)

Asi jeden z nejvíc přeceňovaných filmů. Skvěle obsazená nuda k uzoufání, která vzhledem k průběhu příběhu skončí tak, jak se asi dalo čekat + nevysvětlený dodatek na úplném konci, aby Amerika mohla v klidu spát.

Zúčtování (2016)

Skvělý začátek, super prostředek, ale konec mírné zklamání. To, co si myslíte na začátku se vám časem potvrdí, ale ve finále to vlastně neskončí nijak

Než jsem tě poznala (2016)

Tak přemýšlím, jestli by tenhle film byl tak dobře hodnocený, kdyby tam nehrála Emilia. A to nemyslím v dobrém. Jedno vyumělkované, přehrávané klišé za druhým.

Nazí a vystrašení (2013) (pořad)

Ta americká prudérnost mě vždycky dokáže pobavit. Jednou jsem narazil asi na podobnou show, ale byla německé nebo nizozemské výroby. A zajímavý bylo, že ta cenzurovaná nebyla. Protože to je vlastně hlavní účel té show, ale američané to prostě musí zcenzurovat, nechápu. To jim rovnou mohli rozdat plavky a hlavní účel této show by byl zajímavější. Protože tenhle pořad kromě té nahoty nemá absolutně nic co jiného nabídnout. Pod pojmem expert na přežití si nejspíš v USA představují ve většině případů velkohubýho vola co si jednou vyšel do přírody, použil tam nůž a přežil. Mám rád pořady o přežití, proto vůbec nedokážu pochopit, proč tam nic nedělají. Zvlášť některé "experty" bych nejraději po pár dnech nakopal do té jejich cenzurované zadnice.