Sex Tape (2014)

Nebýt alkoholu, tak bych to ani nedokoukal. Možná dobré téma pro film, ale realizace příšerná. Ona je moc stará na takovou roli. Ale před 10-ti lety by se mi v tom filmu nejspíš líbila. A on neumí hrát. K tomu ten příšerný dabing. Film má svou popularitu jen kvůli obsazení.

Divoký víkend Beara Gryllse (2011) (seriál)

Poměrně zajímavý seriál, není to sice Nutné k přežití, ale i takováhle oddychovka s celebritami není špatná,

Sám v divočině (2009) (pořad) odpad!

Hrůza! Tyhle parodie na Beara Gryllse nemají úroveň. Máme lopatu, sekeru, prut atd.. tohle není boj o přežití, ale normální dovolená...

Clarkson - souboj žihadel (2009) (TV film)

Docela zábava, asi nejlepší z jeho DVD. Vždycky mě zajímalo, jak se asi řídí auto v bruslích. Musím říct, že se jim ten závod TG vs FG opravdu povedl, hlavně Stig byl dobrej - někdo o něm říká, že neví k čemu slouží kolo a že ho nikdy nic nerozhodí - myslím, že film přinesl zajímavou odpověď.

Dvojí přežití (2010) (pořad)

Snad asi nejhorší z pořadů tohoto typu. Ten hipík je k smíchu navíc ty jejich vybrané lokace...chtěl bych je vidět třeba na Sahaře...

Muž, žena a divočina (2010) (pořad)

Viděl sem pár dílu. Hrůza, co dodat, ne že by byli tak neschopní, ale prostě to nemá takovou strhující atmosféru jako Ultimate survival s Bearem Gryllsem, kterej opravdu dokáže zaujmout, vysvětlil a nějak i přiučit.

Clarkson: Italský nářez (2010) (TV film)

Trochu nuda, zábavný bylo akorád, jak byl Jeremy ve fitku a konec, kdy závodil. Jinak zbytek byl klasický předvádění aut jako v TG.

Walk the Line (2005)

Když je dobrý obsazení, dobrý námět, tak to jde samo. Nevím co vytknou, akorád mi občas trochu vadilo jak Joaquin trochu přehrával Johnnyho gesta a pohyby. A myslím, že kdyby mu přestalo jít herectví, tak by se i jako zpěvák uživil.

Pařba v Bangkoku (2011)

Trochu nuda a předvídatelný. Snad teda kromě transprostituta/ku. Kopie jedničky, akorád jinde a není to tak propracovaný. Co snad ještě pobavilo, tak byl poněkud falešný zpěv Mika Tysona.

Tropická bouře (2008)

Nebylo to tak špatný, děj sice nic moc. Ale některé scénky jsou opravdu povedené a některé hlášky za to opravdu stojí. Vyzdvihl bych postavu Roberta Downey Jr., která byla v celým filmu asi nejlepší.