Ponorka (1981)

Klaus Wennemann umí dělat výbornou hudbu. Já bych klidně i toto pojmenovala Nekonečný příběh. Ač nemohu tomuto německému eposu vytknout nesporné kvality, přece jenom byla jeho délka pro mě neubíhajícím utrpením, které nakonec zabilo ty zbývající hvězdičky.

Fullmetal Panic? Fumoffu (2003) (seriál)

Jsem teda velice nemile překvapena, že tenhle ujetý komediální paskvil se pyšní nálepkou Full Metal Panic. Osloví tak maximálně skalní fanoušky série anebo ty z vás, co si potrpíte na mělký humor.... No, tak teda funguje fan service? Jdu blejt, velebnosti.

Dinosaurové (1991) (seriál)

To je nostalgie! Ať jsem malá nebo velká, tenhle seriál prostě žeru.

Vášnivý jedlík (2008) (pořad)

Ten chlap je opravdu monstrózní hovado, jehož předčí už jen gastronomický úpadek americké společnosti.

Burnistoun (2009) (seriál)

Nae rolls mate! Nesmrtelný skotský humor. Díky hoši :)

Živí mrtví (2010) (seriál)

Mrtváci...... Panenko skákavá tohle je jedno z nejhorších překvapení, co jsem na poli seriálových očekávání viděla. Jeden by čekal akční nářez, když už i podle popisku v žánru nalezne slovíčka" horor, thriller a drama. Zůstává ovšem tak akorát to drama, čímž mám na mysli drama na úrovni mezilidských vztahů argentinských telenovel. Ještěže comics nezklamal.

Rebelka (2012)

Awesome ya grumpy old trolls!

Serial Experiments: Lain (1998) (seriál)

Tak toto byla perfektní lahůdka. Opravdu nechápu, co na tom tak lidi nechápou :D

Mazací hlava (1977)

Jedna hvězda za originální nápad, druhá za nedbalou eleganci hlavního hrdiny a třetí jako poděkování za levnou antikoncepci.