Oppenheimer (2023)

Zklamání. Toho kdo, co, na koho je příliš moc. Objektivně za tři hvězdy. Nolan lehce od Teneta ztracen ve své genialitě. Hrozně mi chybí ty mind blowing twisty z Mementa, Dokonalého triku, Počátku a Interstellaru. Řemeslně a herecky ale pořád precizní.

Zaklínač - Rodina (2021) (epizoda)

Konečně to chytlo nějaký náboj, po těch utahaných šesti dílech. Čtvrtou hvězdu přidávám za vidinu další řady a příchod Divokého honu. Ve finále bych ale tuhle řadu přeskočil. Více mi sedla povídková první série. S01E03 a E05 zůstávají řemeslně nedostižné.

Stockholmský syndrom (2020) (TV film)

Chytlavá první polovina, kterou zabila scénáristicky a režijně nezvládnutá druhá a hlavně závěr.

Zrodila se hvězda (2018)

Aneb jaký je rozdíl mezi tím tvořit hudbu a dělat konzumní rychlokvašky.

První člověk (2018)

Není to cesta prvního člověka na Měsíc, ale cesta do duše Neila Armstronga. Rozebraná vynikající režií, dokonalou kamerou, střihem, kostýmy, nervydrásajícím zvukem a celé je to podkreslené originální Hurwitzovou hudbou. Podmanivou. Toť vše. Konec hlášení.

Aquaman (2018)

Velkolepé!

Apostle (2018)

Brutální survival v čele s geniálním Michaelem Sheenem.

Venom (2018)

Tři čtvrtě filmu se Hardy s Venomem seznamují, bojují spolu.. najednou střih, jsou hrozný kámoši, přichází digibordel v podobě finále a konec. Otřesná režie, občas úsměvné momenty, kdy Hardy trošku přehrává a paroduje sám sebe. Ne moc zrovna šťastná volba. Pro všechny.