Futurama - Číslo pět nežije (2010) (epizoda)

Jedna z mojích TOP častí, jeden z mojích naobľúbenejších príbehov. Vždy, keď som niekomu odporúčal Futuramu, odkazoval som na túto časť.

Futurama - Série 6 (2010) (série)

"Tohle by nešlo kyblíku. Chvíli by to bylo krásne, ale stále bychom vědeli, že já jsem človek a ty úklidová pomúcka." Skvele prepracovaná časť..

Policejní akademie 7: Moskevská mise (1994)

Žeby som sa na tom bavil, to rozhodne nie.. no zo všetkých tých posledných utrpení je toto najpríjemnejšie.. značka, ktorá rozhodne napĺňa scenár úspešného "Budeme to točiť, kým sa budú peniažky z neba sypať"... lebo problémom dnešnej spoločnosti je zovšadiaľ vytrieskať najviac čo sa dá. A jakmile má nejaký film úspech, tvorcovia sa snažia naviazať na jeho úspech pokračovaním a dúfajú, že pokračovanie tak úspešnej značky priláka do kina mnoho ľudí a film bude ziskový. Žiaľ, takto to vyzerá, keď sa silou mocou dojí krava, ktorá je už len kosť a koža.. A nebudem ďaleko od pravdy, keby som povedal, že Policajná Akadémia by bol skvelý film nemať ani jedného pokračovania. Vtedy by sa zapísal omnoho hlbšie divákovi do mysle, bol by nedotknutý, ničím nepokazený, ani predstavou zárobku, ani klesajúcou kvalitou. Žiaľ, kinematografia už v mnohom nie je o umení.

Já, Tonya (2017)

Konečne životný príbeh podaný divákovi tak, ako sa stal. Neprikrášlený, s nezamlčanými detajlami, podaný tak, ako si ho pamätajú ľudia, doba, spoločnosť. Neskutočne svetová Margot Robbie a fenomenálny Winter Soldier v tomto neuveriteľnom príbehu o jednom živote, jednom sne. Pre mňa favorit na oscara v hlavnej ženskej role pre Margot.

Uteč (2017)

Pekný nápad, dobré spracovanie, no neviem sa zbaviť pocitu, že mi tam niečo na tú piatu hviezdičku chýbalo.. a velmké plus za Jeffreyho Dahmera! 4*

Tvář vody (2017)

... tak tento film, to boli inak silné drogy.. absolútne nechápem tie nominácie a snáď ich premení čo najmenej.. rozmýšlam, čo na tomto filme bolo pozitívne.. snáď len hudba, tá si zaslúži aspoň tú jednu hviezdičku.. inak to bolo pre mňa utrpenie dopozerať do konca.. hovadina, ktorá sa hrá na niečo viac, ale proste... tak debilný nápad, to bolo od začiatku jasné, že to nemôže fungovať..

Thor: Ragnarok (2017)

Pre mňa asi najzábavnejšia marvelovka, ktorá si nájde mnoho odporcov, lebo sa to uberalo viac cestou komédie. Miestami až moc, ale z Thorovej série je to jednoznačne najsilnejšia časť.

Zombieland (2009)

Konečne vtipný zombie film.. :)