• Pohádka

Ajťáci (2006) (seriál)

Úplně moc nejvíc super seriál, kdybych mohla dát nekonečně moc hvězdiček, tak je dám. Všechny díly jsem viděla už aspon pětkrát a vždycky mě potěší a pobaví. Všichni herci jsou moc dobří, vždycky ty jejich výrazy mluví za vše. Humor mi sedne jak prdel na hrnec. Nemám co vytknout.

Volejte věštce (2008) (pořad) odpad!

Isherwood: !!:D Dneska jsem to taky pustila po učení na zkoušku, no nestačím zírat:D Baba má hroznou úroveň vyjadřování a vyloženě vaří z vody. Mele a mele a penízky se sypou. Jak ti lidi mohou být tak blbí?:)

Mighty Boosh (2004) (seriál)

Viděla jsem zatím pár dílů, no extrémně vtipné mi to nepřijde, ale za Noela a britštinu a sem tam vtípek dám prozatím 3*.

Zápisky o skandálu (2006)

V první řadě musím vyzdvihnout herecké výkony, Judi Dench zahrála protivnou manipulativní babu opravu výborně. Můj problém je, že mi její vyšinutost neseděla. Vztah učitelky a žáka je sice docela aktraktivní téma, ale zpracování je takové nezajímavé, nenechalo to ve mně větší dojem.

Olověná vesta (1987)

Já se válečným filmům většinou obloukem vyhýbám a asi vím, proč to dělám. Ze začátku jsem si říkala, že tohle by mohla být jedna z výjimek, která mě dostane, protože první půle byla zajímavá, netradiční a vtipná. Ale po přesunu do Vietnamu jsem se i já přesunula od obrazovky pryč.

Hranice života (2005)

Zase film, co mi nasadil brouka do hlavy, protože jsem ho nepochopila a budu se na něj muset podívat znova.

Svět podle Lelanda (2003)

Nevím, jestli jsem filmu nevěnovala dost pozornosti a proto mě nezaujal, nebo to, že mě nezaujal je příčinou mojí nepozornosti. Děj se vleče, nic se neděje, kecy jsou o ničem a i Gosling byl v roli nevýrazný. To by mi už líp seděl jako ten postižený chlapec.

Dům z písku a mlhy (2003)

Dvouhodinový film o baráku? Nebudu se nudit? říkala jsem si. Ale dopadlo to nadmíru skvěle, drama jak má být. Herci jsou velmi dobří, mé sympatie si získala J. Connelly, a sonda do íránské rodiny byla taky docela poučná. Celý film jem byla napjatá, jak to dopadne, no... celkem drsně.

Vtip (2001) (TV film)

Tohle mě moc nevzalo, asi to bude tím, že nemusím filmy z nemocnice, forma mi taky nesedla, to vyprávění do kamery.. no nevím, a co bylo nejhorší, viděla jsem to s českým dabingem, při kterém byl hlas hlavní hrdinky trochu otravný. Na druhou stranu se mi dostalo pohledu na to, jakou hrůzu přináší rakovina a že smrt může být i vysvobozením.

Half Nelson (2006)

Tenhle film mě vůbec nevtáhl do děje a nic mi nedal. Učitelovy kecy ve škole jsou nadmíru trapné, co se to tam proboha učí?! Dialogy o ničem, takové nějaké useknuté scény. Pozitivem je akorát sympaťák Gosling.