• Krátkometrážní

Going Clear: Scientology and the Prison of Belief (2015)

Everybody denies everything. Je to teda celý pravda? Nevíme, ovšem můžeme s klidem na duši říct, že něco s tímto "churchem" není oukej. Stačí už jen zapojit svůj selskej rozum a podívat se na zakladatele a největšího propagátora ...to nejsou zrovna sympatáci, ke kterým by chtěla většina vzhlížet, ne? Vzhledem k tomu, že mě téma posledních pár let dost zajímá, nemůžu jít s hodnocením níž.

Každá smůla jednou končí (2012)

Ta Diana Amft je tak strašně nesympatická a protivná. Má takovej univerzální pohled, kdy vždycky nakloní hlavu a začne s arogantním výrazem něco někomu vysvětlovat, jak kdyby byl naprostej debil. Všiml jsem si toho už v sérii Holek, co to chtěj taky, ale tady to dělá pořád ...doslova pořááááááád! Není divu, že její sokyně už se dostala i do amerických nebo britských filmů a tady ta hraje jen v těchto podobně strašně vtipných a originálních německých komediích, kterým chybí štáva. Pořád to mohlo být horší - Human Centipede comes to my mind..

Pod kůží (2008) odpad!

54 Procent? To jako fakt?! Prostě NE!

Smrtelná spravedlnost (2012) (TV film)

Film je fakt slabej, téměř až skoro ubohej. Nemohl jsem si ale nepovšimnout komentáře od "MickeyStruma", ze kterého číší zášť k ženám na míle daleko. Proto bych se alespoň já, další zástupce mužského pohlaví, žen zastal a napsal, že snímek nepotěší ani ženy, kterým normálně funguje mozek a není to jejich první krimi thriller. Tolik k filmu a my se všichni nyní modleme, aby si MickeyStuma konečně našel nějákou ženskou..

Muži proti ženám (2014) (pořad) odpad!

Nejlepší je sledovat ty otrávený xichty publika...

Darebák David: Film (2011)

Nevím, co je horší - film nebo komentář od "lardko". Hvězda za mou oblíbenou Parminder Nagra..

Dexter (2006) (seriál)

Dexter nebyl a není zcela mým šálkem čehokoliv. Nejsem cílová skupina a tudíž seriálu nic nevyčítám. Mám rád krimi, mám rád krváky, ale pokud jde o seriál na dlouhou trat, tak v něm hledám něco jinýho. To, co jsem hledal, to jsem i dostal, akorát to chtělo trpělivost a vytrvatt. Postava, která se ze škaredýho a otravnýho kačátka hezky dovylíhla ....Deb. Deb jsem si prostě zamiloval během těch sérií a strašně mě zajímalo, co se stane, až se jednoho dne dozví, kdo Dexter ve skutečnosti je. Rozuzlení ani nemohlo dopadnout lépe a dělá postavě/charakteru Deb velkou službu, protože to, co pro Dextera všechno udělá, to, jak se k němu i potom všem chová ...to je prostě láska. Strašně mě tudíž bavilo sledovat poslední dvě série, které jsou dle mého názoru naprostý TOP a co víc ....konec, konec je prostě syrová dokonalost, která vás nechá po skončení jen v tichosti několik minut přemýšlet. I když smutně, hodně smutně, tak Dexter nemohl skončit jinak. Dotáhl všechno tak, jak načal a v mých očích si zasloužil čtvrtou hvězdu, na kterou jsem byl hodně skoupej. Hodnocení sérií je tentokrát hodně subjektivní: 1. série = 80 procent, 2. série = 70 procent, 3. série = 60 procent, 4. série = 80 procent, 5. série = 85 procent, 6. série = 60 procent, 7. série = 90 procent, 8. série = 85 procent. I love you, Deb.

Kriminálka Miami (2002) (seriál) odpad!

Jako sorry, ale tohle by fakt nešlo. Dnes jsem viděl tak stupidní úvodní zápletku, že prostě hanba všem a všemu. Fuj, nula, nada a následný odpad, šup ho tam.

Prostřeno! (2010) (pořad) odpad!

Pořad kdysi začínal jako taková nevinná odpolední oddychovka pro ty, co se chtěli pobavit a možná naučit pár nových receptů, se kterýma se mohli vytáhnout před rodinou u nedělního oběda ...ale v co se to zvrtlo během posledních dvou let je prostě akorát podívaná k zblití.