• Krátkometrážní

Počátek (2010)

Ellen Page tady vypadala jako padesátiletá lesba s poruchou růstu ...nepříjemný.

Orphan Black (2013) (seriál)

Seriously? Seriously! Hooked hned od prvního dílu! Je to svižný, sexy, zábavný a vtipný. A Tatiana Maslany je k sežrání, hodně sympatická a pro mě je to typ ženské, která svým vzhledem dokáže utáhnout seriál ....hodně zajímavý, doufám, že po celé sérii moje nadšení neopadne. ___Neopadlo, první série skvělá, druhá série skvělá a třetí se čtvrtou stejně tak. Tatiana je jako chameleon a zaslouží si všechny ceny světa. Mění i položení hlasu, pohyby a každá z klonů má svoje vlastní a osobitý charisma. To zahrát, musí být naprostá psychárna a málokterej herec/herečka z Ameriky by to dokázal/a 1. Série - 100%, 2. Série - 100%, 3. Série 90%, 4. Série - 95%.

Pach krve 3 (2009)

:D O můj bože, no to snad ne! :DD

Paranormal Activity 2 (2010) odpad!

Nepouštějte si to v noci ...není šance, že u toho neusnete.

Halloween II (2009)

Tuhle dvojku jsem vůbec nepochopil a ani ji pochopit nechci, Byl jsem z toho v psychu a to jsem to ani neviděl celý.

Halloween (2007)

Nemůžu si pomoct, ale působilo to na mě děsně přiblble. Začátek, to dětství ještě ušlo, ikdyž první vražda v lese hned vyvolává několik otázek jako: To tam tu mrtvolu nikdo nenašel? Nikdo ho nepohřešoval? A jestli, tak nikdo nepodezíral Mikea, když byli předtím oba u ředitele za rvačku? Prostě začátek filmu a už samý mouchy. Vyvraždování rodiny ..budiž, že mimčo přežije jsem tušil, ale nechápu tu matku a jak se v tom blázinci k Mikeovi chová. Jasně, je to stále jeho matka, ale zabil svou sestru, to by v ní mělo nechat nějákou zlost a opovržení. Pak se nakonec zabije a mimino nechá jen tak, místo toho, aby ho třeba předtím dala někam do péče? Ještě k tomu, když doted byla relativně oká? To je další nesmysl. Po 15ti letech trapně a uměle vykonstruovaný rádoby příběh a vztah mezi Mikeem a jeho dozorcem v cele, aby ho nakonec taky prach-sprostě zabil jako všechny ostatní ...to mi přišlo jako největší debilita. A můžeme pokračovat dál a ani nemusíme chodit daleko ...vražda černocha na benzince, taková slátanina apod. Polomrtvá kamarádka volá z chodby "Lori, Lori, Lori" a dostane se jí jen "vydrž boučku, vydrž", jako kdyby PŘENOSNEJ! telefon fungoval jenom v kuchyni. Neříkám, že je to vyloženě hrozný, ale asi jsem měl zrovna zapnuté své kritické oko a přišlo mi to všechno tak něják hrr hrr, jdeme vydělávat prachy na staré dobré šabloně, akorát jí přidáme trochu základu a rodinného zázemí k tomu. Viděno jednou a půlkrát ..a snad už i stačilo.

Prime (2005)

"Co to je, puška? Ne, podložka na cvičení."