• Krátkometrážní

Kalich lásky s Tilou Tequilou (2007) (pořad)

Asi jsem se zbláznil, ale tahle šílenost mě opravdu baví. Každej díl jsem společně s Tilou prožíval a snažil se vybrat tu nejnej partii. Bohužel pro Tequilu se jí to nepodařilo ani na podruhé..

Pařba v Jersey Shore (2009) (pořad)

Parta blbečků, kde všichni jsou namyšlení, nehledě na to, jak moc jsou tady chlapy namakaní a holky vyžraný, snažící se nacpat do xs velikostí. Je to taková ubohost, že to nemůžete nemilovat.

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Chichi, tenhle pořad mě naučí vyvářet si doma a necpát se po restauracích. Ušetřím a případnou otravu jídlem můžu svést tak akorát na sebe.

Krysouni (2000) (TV film) odpad!

Tak toto jsem asi nepochopil. Po shlédnutí této břečky jsem si byl téměř jistej, že to nebude mít víc než 20 procent a co nevidím ...má to přes 40. Pokud má tento film, kterej je určenej snad pro debilky víc než Prostě sexy, tak je něco sakra špatně. Pro mě za 0 vážení.

Pavučina lží (2006) (TV film) odpad!

Fuj. Naprostá katastrofa! Výběr herců na facku. To, že většinu herců z Pobřežní hlídky nemůžete vidět nikde jinde má nějáký důvod. Nechápu, proč se rejža snažil o opak ...a ještě si vybral tu nejhorší z nich.

October Road (2007) (seriál)

Další dobrý seriál, který byl zbytečně brzy ukončen. Bryana Greenberga a Lauru Prepon mám hrozně rád, a ikdyž jsem si ze začátku myslel, že se k sobě moc výběr dvojice nehodí, tak to fungovalo docela dobře. Seriál nehraje na nějáký velký katastrofy v podobě explozí, úmrtí v rodině nebo zjištění nadpřirozených schopností u nějákého člena rodiny. Je to prostě rodinné drama a docela i fajn zábava. Určitě doporučuju vidět, pokud už jste přesyceni všech těch krimi a fantasy seriálů. (Třebá já nejsem, ale i tak si mě "October Road" získal-o-a.)

Ochrana svědků (2008) (seriál)

"In Plain Sight" je dle mého jeden z těch lepších krimi seriálů. Zásluhu na tom má sympatické duo v podobě Mary McCormack a jejího part´áka. O něco méně sympatická je Maryina disfunkční rodinka v podobě sestry, která nedokáže držet svý ručičky od trablů a matky alkoholičky, která je docela otravná. Mary je tady ale správná. Má vyřídilku a šmrnc. 60procent si to podle mě zaslouží. IPS nemůže za to, že kriminálek je momentálně prostě moc, naopak by se mělo docenit právě proto, že jako jedna z mála zaujme. Mě teda zaujalo.

Stefanie (1995) (seriál) odpad!

Opravdové zlo se pozná tak, že Vás vždycky stáhne na svoji stranu. Několikrát jsem se už přistihl, že se na to v ty 4 ráno nemůžu nedívat!

Expozitura (2009) (seriál)

Tak jsem viděl první díl úžasného seriálu "Expozitůra" ...teda alespon´ nás tímhle krédem krmili ve VIP Zprávách. Jakožto seriál takovej, českej ...je to docela uspokojivá, nebolestná a v porovnání s těma všema Ordinacema, Ulicema a Cestama Domů ( tři největší frky v seriálové historii ...nejen té české ) je to opravdu nezávadná podívaná, ale ...ve VIP Zprávách také milá robotka Ivanka Gottová povídala, že prej na hlavní herečku byl snad nejdelší konkurz, jakej kdy filmaři a scénaristi a všichni příslušnící "Expozitůůůůůry" viděli. A tak se nabízí otázka. Ty holky co chodily na ten konkurz ....byly to takový šílený dřeva, že v nich hlavní představitelka tak vynikla, anebo to už všichni ve finále vzdali a vzali další na řadě? Hana Vágnerová je hezká holka ...docela, ale jako herečka by se už mohla zbavit toho neustálýho, kolem sebe šířícího dojmu, že je emancipovaná, tvrdá a že ti/mi jednu klidně natáhne ....no alespon´ ve mně vyvolává tento pocit už z dalšího vyníkajícího dílka jménem "On je Žena". Dokonce i sem se hodila líp. Ale jak říkám, Ti herci/herečky jsou tak akorát českej průměr, stejně jako "seriál" ( je mi až hanba to takhle nazývat ) samotnej. Zuzana Bydžovská má podle mě navíc ...ale jak říká s radostí můj táta ....je krize:D