Hanebný pancharti (2009)

Čekal jsem trošku větší akci, ale jinak to ušlo. Akorát ten příběh mi nějak nesedí, hlavně dělení na kapitoly, to je tam snad aby se divák neztratil nebo co. Hodnotim na lepší průměr ale na trhák roku to rozhodně podle mě nemá.

Andělé a démoni (2009)

Celkem dobrý film, ale jednička byla prostě mnohem lepší.

Proroctví (2009)

Tenhle film vypadá jako by ho natočila sekta Vesmírní lidé. Začátek měl slušný potenciál ale pak film začne upadat do značných klišé.

Bruno (2009)

Řek bych že v kině není víc odpornej film než tenhle, ale je tak neotřelý a celkem i vtipný že čtyři hvězdi jsou akorát.

Ong-bak (2003)

Super film po akční stránce, příběhové mizerný. Proto 5 hvězd :)

Ong bak 2: Pomsta (2008)

Podle mne lepší než jednička. Hlavně scéna jak Tony Jaa vleze do hotelu (restaurace) a všechny vymlátí, člověk se cítí jako by tam byl a z povzdálí to sledoval. Prostě super film.

Ong-Bak 2 (2005)

Brutální nářez. Super akce. Slabý příběh. Nezajímavé dialogy. Prostě pokud milujete mlátičky, tak tenhle film musíte vidět, je to totiž jeden z nejlepších filmů v tomto žánru.

King Kong (2005)

Po vizuální stránce dokonalá podíváná. Užasné triky a prostředí. Prostě skvělý remake. Akorát ten příběh trošku pokulhává a dialagy s ním, ale jinak vřele doporučuju.

Život je boj (2009)

Moc slabý odvar z Never back down. Kamera se třese na každém kroku, hlavně při finálním souboji. Bitky jsou strašně nepřehledné. Dialogy nemaj hlavu ani pata. Herci jsou spíš k smíchu o příběhu ani nemluvě. Docela lituju těch pěnez a času co jsem musel vynaložit na sledování tohoto rádoby filmu.

Robot Chicken (2005) (seriál)

Super seriál, parodujicí vše živé, od lidí po zvířata.