V Bruggách (2008)

Tento film vystihuje jedno slovo - ironie. Tak ironický film jsem dlouho neviděl. Je prostě všude. Excelentní film, super scénář, báječní herci.

Strážci - Watchmen (2009)

Čekal jsem další super pecku podle komiksu, a ne dokument o stárnoucích superhrdinech. Je to nudné a hloupé. Dvacet procent je až moc.

Far Cry (2008)

Celkem obstojný film podle hry, neměl jsem žádná velká očekávání, takže mě ani docela nezklamal. Myslim si že 35-40 procent se k tomu filmu hodí skvěle.

Sunshine (2007)

Krásné ale přesto hloupé, hrstka lidé chce zachránit svět. To už tady bylo a bylo to zpracované mnohem líp, chválím vizuální triky, chválím herce ale co je to platné s takovým béčkovým příběhem. Prostě nuda, nuda a nuda. 4O procent je až moc.

Utržený ze řetězu (2005)

Dobrý příběh, skvělá akce a hlavně super Morgan Freeman. Příběh mě fakt dostal a hlavně Jet Li, který vypadal chvílemi jako pes. Prostě super film.

Doom (2005)

Nemastný, neslaný film. Doufal jsem že bude mnohem, mnohem lepší. Kdyby aspoň filmaři zachytili hororovou atmosféru hry, ale to se jim nepovedlo. Nebýt poslední scény tak bych dal 25 procent, takhle 60.

Kat: Válečná zóna (2008)

Akce, akce a zase jenom akce. Punisher je zpět a nezabíjí lidi po desítkách jako v prvnim díle ale rovnou po stovkách. Jednička měla lepší příběh a herce, dvojka je zase akčnější a příběh taky neni nejhorší. Jestli se vám líbila poslední scéna z jedničky kdy Punisher pobije všechny chlápky v baru, tak tehnle film budete milovat.75 procent si rozhodně zaslouží.

Max Payne (2008)

Dlouho jsem na něj čekal, modlil jsem se aby dopadl líp než filmový DOOM, ale moje modlitby nebyli vyslyšeny.Tenhle film je úrážkou fanoušků hry. Dějově je podobný jedničce akorát je trošku přikrášlený. Nic moc prostě tři hvězdy, koukat se na to dá ale žádnej odvar to fakt teda neni.

RocknRolla (2008)

Super film, ne tak dobrej jako Podfuck a Sbal prachy a vypadni, ale kvalitní podívaná to je. Také potěší obsazení našeho krajana Karla Rodena. Filmy Guye Ritchieho měli vždy v sobě spoustu adrenalinu a tenhle neni vyjímkou. Takže nečekejte extra kvalitní příběh ale hlavně zábavu a akci.