ajne

okres Jičín

<< předchozí 1 2 3
    • 10.1.2016  10:59
    Mr. Holmes (2015)

Aneb jak z největšího detektiva všech dob udělat otravného senilního dědka a z jeho společníků mrtvoly. Zbožňuji původní knihy sira Doyla, zdejší rádiové adaptace, skvělé ruské adaptace knihy i moderní BBC sérii s Cumberbatchem. Ale tohle dělá z Holmese slabocha. A takové příběhy o něm nejsou. Raději si vezměte knihu, nebo si pusťte jakýkoli jiný příběh. Tohle je hollywoodský doják ničící postavu Holmese. Díky, už nikdy více.

• 24.12.2013  23:03

Pár vtipných momentů, ale většinou mi kane na mysl: abyste se z té blonďaté blbky nepos***i! Sousedi a zbytek města kecající do něčeho, do čeho jim je putna. Bych všem ukázal prostředník a odjel na dovolenou.

• 19.10.2013  12:47

Mne se to líbilo, příběh nijak překvapivý, ale dobře se na to koukalo, mělo to spád a příjemný happy end.

• 13.8.2013  11:12

Velice slušný film. Ano, je to sbírka všemožného klišé, ale děj dobře plyne, herecké obsazení táhne a Seagal nestihne projevit svoji hereckou topornost, neboť velice brzy odletí. A přitom film netrpí přehnanými projevy, které normálního člověka hned praští do očí. Ano, zneškodnění bomby dost na hraně, přistání také, ale lepší, než když v jiném filmu posadí hloupá puberťačka sama pomocí pokynů z věže letadlo na zem jako peříčko. A Suchet, kterého mám neomylně spojeného se sympatickým belgickým detektivem, je tu krásný záporák jak střižený. Prostě dobrá oddechovka.

• 1.5.2013  16:50
    Gympl s (r)učením omezeným (TV seriál) (2012)

Gympl s (I)Q omezeným.

• 27.2.2013  10:07
    Bylo, nebylo (TV seriál) (2011)

Musím říct, že jsem ze začátku nečekal mnoho. O to víc mne celý seriál překvapil. Směs pohádkových dějů (ovšem ne v podání pro děti) s realitou stvořila zábavný koncept. A musím smeknout klobouk tvůrcům, protože ačkoli na hlavní dějovou linii nabalili spoustu subpříběhů, tak jako divák si nepotřebuji v hlavě srovnávat děj. Návaznost je prostě vypilovaná do detailu a bez špetky námahy se orientuji v celém příběhu. Pár nepřesností či nedokonalostí by se našlo, ale celkově to je výborný seriál, který si mne získal. Jediné co mi trochu vadí je Jennifer Morrison, pro mne to není příliš sympatická herečka. Ale roli zde zvládá dobře, takže OK. Jen ty triky vypadají někdy trochu zastarale, hlavně s ohledem na rok vzniku seriálu, ale to už dojem nemůže pokazit.

• 27.2.2013  09:49

Na tomhle animáku je na první pohled vidět, že si nejde hrát na nějaký Oscarový počin. Ale to vůbec není chyba. Animace je velice příjemná, označil bych ji až jako Scooby-Dooovskou :-) Dobře se na to kouká, dostaneme nálož úsměvných gagů, příběh nepřekvapí, ale ani nebude nudit. Prostě velice slušná podívaná.

• 27.1.2013  17:58

Některé kritiky zde mi přijdou až přehnané.Pobavil jsem se, odpočinul...proč ne, mne to bavilo.

• 12.1.2013  12:33
    Volejte Novu (TV pořad) (2003)

Tenhle pořad je boží :-D Nejlepší je, když volají a píší diváci, tam je to totiž vidět inteligenční úroveň diváků Novy...potom jak je svých superpropadáků dělají naoko skvělé a milované pořady + tlupa totálních hereckých nul, které Nova prezentuje jako kdyby měli nejméně šest Oskarů... Pokud to chcete Volejte Novu brát jako vtip, tak je to 5 z 5 hvězdiček, ale jelikož to Nova myslí vážně, budu i já vážný...odpad!

• 10.1.2013  17:24

Tatrovka v závodu s Bowlerem potěšila :-)

• 10.1.2013  12:11
    Ženy na cestách (TV pořad) (2010)

Dokázal by mi někdo vysvětlit, proč má někdo potřebu cpát do televize ty nejhorší a nejotravnější ksichty, na které lze po republice narazit? Tohle nepochopím. Děs a hrůza.

• 31.12.2012  12:31

Celkem normální pohádka s ne úplně normálním dějem, aneb 3x Trávníček. Jen ta psychedelická hudba...ta je mučením pro slechy...

• 30.12.2012  19:41
    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)

Prostě super. Mohl bych tu psát dlouho, ale nemá to cenu. Poslední řady sice ztratily na šťávě, ale pořád to nejkoukatelnější v TV.

• 30.12.2012  19:39
    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)

Reklama s chutí.

• 30.12.2012  19:38
    Na nože! (TV pořad) (2010)

Ve srovnání s Ano, šéfe! to nemůže obstát. Bohužel, kromě pana Pohlreicha a Vaňka bylo celkové osazenstvo dosti nesympatické.

• 30.12.2012  19:36
    Kluci v akci (TV pořad) (2005)

Normální vaření, nic víc, nic míň.

• 30.12.2012  19:35
    Šéf na grilu (TV pořad) (2011)

Normální pořad o normálním grilování a s opravdu odbornými radami. Aspoň takhle by měl vypadat pořad o vaření. I Kluci v akci jsou slušným, použitelným a koukatelným materiálem. Babica, Vodouch, či Vaření s tatínkem co nám dále servírují jsou naprosté odpady.

• 30.12.2012  19:08
    Dexter (TV seriál) (2006)

Mám stejný dojem jako mnoho zdejších uživatelů...dlouho jsem se seriálu vyhýbal, doslech o hlavním hrdinovi-vrahovi a zvláštní obaly na DVD s usměvavým Hallem potřísněným krví...to bude blbost, říkal jsem si. Ale vysoké reference zde na CSFD i neustálý zájem okolí mne přinutil podívat. A bum, přímo rána pěstí. Vyklubal se z toho skvělý seriál s charismatickým hlavním představitelem, krásně temným soundtrackem a neobvyklou zápletkou, neprostou mnoha zohavených těl (a někdy i téměř nahých živých těl). Je to velice svěží počin v přílivu různých poněkud uniformních kriminálek. Za mne plná. A plná i pro M. C. Halla, za překonání těžké nemoci!

• 26.12.2012  23:43

Mne se to prostě líbilo. Jsou pod tím podepsáni moji oblíbení tvůrci a já z kina odcházel s příjemným zážitkem, trochu vylekán a s pocitem HappyEndu. Není to hitparáda, ale jako Vánoční film příjemná záležitost pro odrostlejší, kterým nestačí jen klasické pohádky :-)

• 26.12.2012  23:36

Nádherná kompilace strašného příběhu, naprosto nesympatické hlavní hrdinky a strašných efektů. Jestli chtěl pan Vorlíček udělat za svou kariérou hodně zk**venou tečku, daří se mu to náramně. Poslední tři filmy - samý odpad...pane Vorlíčku vys**te se už na to... EDIT: A po osobní reakci jednoho silně hloupého jedince z ČSFD, tak se Vám na to vy**** doporučuji dvakrát! Už to nemáte zapotřebí.

• 26.12.2012  14:52
    Dvanáct měsíčků (TV film) (2012)

Musím říct, že mne tato pohádka překvapila a potěšila. Čekal jsem hrůznou hovadinu, ale vyklubala se z toho nová příjemná štědrovečerní pohádka. V jiné situaci bych hodnotil méně, ale pro sváteční večer to naprosto sedlo. Jen ty triky trochu zamrzí, i v roce 2012 je úroveň českých filmových triků jak ve světě před 15 lety. A to jsme dřív byli na špičce. Ale zase je to jen TV film, takže v pohodě. (původně jsem dal 4*, ale po přehlídce místního dementstva dávám 5*)

• 26.12.2012  14:45
    Ulice (TV seriál) (2005)

Aneb jak zaručit trvalý příjem hercům a rádoby slávu novým rádoby hercům.

• 26.12.2012  14:44

Já jsem spokojený, pro děti barevné a hravé, pro dospěláky dojemné, velice sympatické obsazení a dojemná hudba. Přesně takhle si představuji pohádku pro sváteční období. Nebude nudit žádnou generaci.

• 16.12.2012  11:24

Mne se to teda líbilo, i když do trojky chyběl Richard "Hamster" Hammond, ale aspoň tak "trochu" se ve filmu objevil :-)

• 3.11.2012  14:34
    Ordinace v růžové zahradě (TV seriál) (2005)

Opravdu "kvalitka". Smutné je, že taková komunistická Sanitka byla o několik úrovní lepším seriálem, a ani k tomu nepotřebovala tisíce epizod...

• 14.10.2012  18:52
    Když vaří táta (TV pořad) (2012)

Naprosto nesympatickej pitomec a jeho otravní haranti s nejvypatlanější znělkou na světě dohromady. Primo, to myslíš vážně?

• 16.8.2012  12:21
    To je vražda, napsala (TV seriál) (1984)

Za dvě z nostalgie. V devadesátých jako malému klukovi se to celkem líbilo. Dneska bych uvažoval nad odpadem.

• 16.8.2012  12:17
    Diagnóza vražda (TV seriál) (1993)

Já neberu seriály jako reálné, ale námět tohoto seriálu je opravdu švihlý. A je to nuda.

• 7.8.2012  19:04
    Top Gear (TV pořad) (1978)

Auta mne baví v každé podobě, ale tento pořad nemá konkurenci. Nejenom běžná jízda, ale i naprosto šílené testy, které ale umí ukázat i další stránky aut. Nissan Pickup/loď - to je jen jeden z příkladů...nezničitelná Toyota Hilux...prostě paráda. A to přítelkyně, která se jinak o auta nijak zvlášť nezajímá, tak ji vůbec nevadí se dívat se mnou. To jen hovoří o kvalitě tohoto pořadu. Zabaví jak nadšence, tak amatéry. K tomu báječný britský humor. Díky, Primo Cool. Jiné televize nemají koule dávat něco, na co se dá dívat...

• 4.8.2012  21:59
    Zázraky přírody (TV pořad) (2009)

Celkové pojetí pořadu není zlé, ale kadence pokusů slabá, a úroveň pokusů je spíš nudná. Žádná šou, kterou člověk u tohoto typu pořadu očekává. A moderátor je odporný nudný slizák. Překvapivě zde i Nova se svým už dávno ukončeným Cleverem deklasuje tento pořad. Ale je jako všechny pořady na ČT, nudné a směrované na důchodce, kteří šou a zajímavý spád nedocení.

<< předchozí 1 2 3