Bláznivá střela (1988)

Lhal bych, kdybych tvrdil, že jsem se v době vzniku při sledování filmu ustavičně nesmál. A to je u komedie velké plus :o)

Hledá se Nemo (2003)

Koukal jsem na to z dětmi, narozdíl od nich jsem to dokoukal :o)

Mulholland Drive (2001)

Zápletka neprozrazena nebo nemám ten správný úhel pohledu. Což nepochopím, jak na něco zírám přes dvě hodiny, nedozvím se vlastně nic, ale přitom vím o čem to bylo a cítím se víc než spokojen, vlastně bych řekl že i uspokojen :o) Děkuji, David Lynch.

Scary Movie 2 (2001)

Tohle si obhájím, na 5 nic moc na odpad zase moc luxusní. Zlatá střední cesta. Lehce nadprůměrná v celku oddechová parodie, tak co lidi blbnete?

Otesánek (2000)

To by jeden neřekl, co všechno je Otesánek schopen sežrat a rozpárat. První film, kdy Jan Švankmajer nenudil a dalo se na to koukat, aniž bych musel kroutit hlavou.

9. rota (2005)

Proč jen mi běhal mráz po zádech? Zase tak emotivní to nebylo. Nebo bylo? Jo bylo, hudba, scény, prostředí, postavy, příběh a konec, který byl až moc krutej. Mínus za nereálné výbuchy a pár přehnaných scén, to filmu ubralo, než přidalo.

Přátelé (1994) (seriál)

Trvalo mi 16 let, než jsem ten seriál dokoukal. Bez rozmýšlení bych si jej dal znovu.

Aljaška v plamenech (1994)

V těch dobách jsem jej obdivoval, chytil vás za malíček a zlomil vám ruku a když jste hodně zlobili, mlátil vás třeba pánvičkou, která byla nejblíže. Jeden z povedenějších filmů Stevena Seagala, tedy na poměry onehdé doby. Nekomentuji příběh, ale akce.

Nájemní vrazi (1995)

Prvně co jsem viděl Banderase na plátně, jej to je pošuk mě napadlo a jak jsem se později přesvědčil, tak opravdu je :o)