Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Nikdy se nepouštěj
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
20 fanoušků
/ 13 bodů
kytt
Štěpán Heller
Česko
Student
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Akční
Dokumentární
Krimi
film
seriál
pořad
TV film
divadelní…
USA
Česko
Velká Británie
Německo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené seriály
(10)
Dr. House
(2004)
Jak jsem poznal vaši matku
(2005)
Teorie velkého třesku
(2007)
Ranč U Zelené sedmy
(1998)
Simpsonovi
(1989)
Šest v tom
(1997)
Ženatý se závazky
(1987)
Přátelé
(1994)
Olověná bublina
(2006)
Californication
(2007)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
13 bodů
Fanklub
(20)
Socrates
Pheter
Tuskík
OlieM
Biggy
Marrak
medusaB
TheBalrog
Emkey
Dethecus
bobasik
troubi
giorge
evca_sks
Alytus
PJGepr
Beju
onelucass
George25
fernandez
twitter.com/StepanHeller