The Reverend (2011)

Tak tohle bylo hodně špatné a při tom film sehnal docela solidní herce. Tohle je nudný, špatně zahraný a hovadsky zrežírovaný film. Ani po scénářské stránce není nijak kvalitní ale i tak si myslím že z toho šlo vytěžit daleko více. Jako horor to vůbec nefunguje, není tu nic co by horor představovalo. Nulová atmosféra, málo vražd a hlavně šílená nuda. Jako upířina tenhle film totálně pohořel. Jediné co film zachraňuje jsou fakt herci i když jsou hrozní mám k nim respekt.

Odhalení (1999)

Téměř amatérské, téměř k poblití. Hodně velká kokotina plná náboženských keců která se ale snaží hrát na akčňák. Plno naprosto směšnejch scén(ten způsob VR reality byl prostě špatný). Jediné co film trochu zachraňuje je Fahey který je prostě dobrej a charismatickej. Jinak ale ruce pryč.

Útěk časem (1997)

Průměrná konina od Rotha který má za sebou horší filmy ale zároveň zábavnější. Tohle je jen hloupá kravina kde parta odpadlíků jde do minulosti kvůli knize! Ano kvůli knize a jejímu spisovateli. Jinak je to kalsika hlavní hrdina se zabouchne do ženský a snaží se zachránit svět. Nebylo to tak špatný jak jsem čekal, akce je tu poměrně dost a film nijak moc nenudí. Jen je opravdu strašně hloupej. Navíc mezi záporákama se tu objevý Kretschmann v jeho prvních větších rolí. Celkem zábavná konina.

Ostrov hrdlořezů (1995)

Blockbuster od Harlina který bohužel nevyšel. Je to naprosto průměrný pirátský film s velkým rozpočtem který ale není tak moc vidět. A nezachrání to ani parádní kamera dobrá výprava a sexy Davis. Film je šíleně zdlouhavý a dost jsem zíval. Škoda čekal jsem od toho daleko více. Harlinovy tenhle přešlap ale prominu, nenatočil zatím nic z čeho bych blinkal, což se málokomu povede.

Deadly Manor (1990)

Lehce podprůměrný slasher s naprosto příšernými herci a klišovitým scénářem. PArtě mladých se porouchá auto a tak jdou do baráku uprostřed lesů. No a tam čeká už vrah. Vražd je málo a nejsou vynalézavé, ale z filmu vyčnívá taková unikátní atmosféra režiséra Larraza která mě upoutala, na konci jsem si ale řekl že je to opravdu spíše o ničem. Škoda čekal jsem takovej "sleep gem" který jsem nedostal.

Drsňák Chopper (2000)

Nebýt té špatné kamery a celkově dobře navržené barvy kde všechno je špinavé tak by film nebyl zas tak drsný. Pro mě je hlavně nudný a Chopper je pro mě nezajímavej člověk. Není to šokující není to ani drsný je to prostě levný film o chlípkovy co chce být slavný ale na mě to totálně nezafungovalo. TAkových kriminálníků je si myslím více než dost.

Trick (2019)

Překvapivě brutální ale i tak zdlouhavý slasher, který ale v záplavě jemu podobných, které se tu poslední dobou objevují vykoukne. Bohužel slashery jsou levné na produkci a lákají námětem, to ale neznamené že je film dobrý. Tohle bych ani neviděl ale není měl jsem chuť na podobný film. Je to celkem špatný film ale v dnešní době potěší. Krve je tu více než dost a vražd jakbysmet. Nicméně příběh, motiv všechno to působí strašně špatně. Průměr.

Hrůza v temných uličkách (1984)

Obyčejný (dokument) kde jsou sestřihy z různých slavných hororů podbarvené povídání od Pleasencem. Slovo dokument jsem dal do závorek protože se o dokument nejedná opravdu je to jen sestřih scén. Pleasence povídá různý věci ale rozhodně ne takový které by se dali považovat za dokumentární. Vidět to dříve než Halloween, American Werewolf of London bylo by to lepší takhle jen průměr.

Crocodile Island (2020)

Docela sračka, čekal jsem od Číny daleko více, nejhorší na tom je že film poměrně nudí. Jsou tu sice velcí krokodýlové ale je tu hodně kompozice a keců okolo které silně nudily. A vždycky mi přijde směšný když Američani hrajou v těhlech filmech, je to jako pěst na oko. Nicméně když se objevý digitální krokodýl tak je sem tam zábava. Škoda mohlo to být daleko lepší takhle je to jen podprůměrný film o ničem, režisér se měl víc odvázat.

Living Doll (1990)

Starý ne moc známý horor kde se chlap zamiluje do mrtvoly. Film se snaží být až moc šokantní ale nejde mu to, filmů s podobným námětem není nijak moc jediné na co si dokážu vzpomenout je Dellamore Dellamorte a Aftermath a oba dva jsou daleko lepší. Nicméně film má pár scén které se mi líbily ale rozhodně to nestojí za to koukat na celý film.