Nebezpečné vztahy (2016) (pořad) odpad!

Větší krávovinu jsem fakt neviděl. Barandov vymýšlí pořád jen samé sračky. Hrají si na city a lidi jim mají věřit?to by museli hrát o hromadu lépe teda. Lituji opravdu Honzu Musila že do takovéhle kraviny musel jít, asi došli prachy, tak bere jakoukoliv sračku. za mě odpad! jednoznačně

Ghoul (2015) odpad!

Tak na tenhle film jsem se hrozně moc těšil co jsem viděl ukázky ale zklamalo mě to na plné čáře, už vím proč lidé utíkali z kina jak jsem se na netu dočetl myslel jsem si že to byl tak hrozný horor a báli se ale spíš to bylo z toho důvodu, že to byla blbost, já jsem měl také co dělat abych tam vydržel dřepět na sedadle a čučet na tento počin český.

Méďa 2 (2015)

Zrovna včera jsem byl na tomhle super filmu, viděl jsem jedničku, tak že mé očekávání bylo veliké a říkal jsem si, jestli vůbec by mohlo být lepší jak jednička a ono kupodivu opravdu bylo. Sice je pravda, sprostá slova s humorem nejsou moc pro malé děti, co jsem očekával v kině, ale i tak jsem si tento film užil a dlouho popravdě jsem se tak u nějaké komedie nezasmál, tak jak tady u tohoto.. u mě palec hore :-)

Terminator Genisys (2015)

Tenhle díl mě moc uchvátil, jak propracováním příběhu, že jsem se ani ne minutu nenudil, tak efekty které jsou na vrcholu co v dnešní době člověk. Super scéna byla s autobusem na Golden Gate, tahle scéna se opravdu povedla. K tomu všemu občasné vtípky, které už dnes asi k akčním filmům patří a už bych si je bez nich dobrý akční film, nedokázal představit. Je pravdě že ale vše bylo do sebe tak naskládané z předchozích dílů, že jsem se v tom filmu občas ztrácel, i tak za mě má plný počet hvězdiček.

Vybíjená (2015)

Dnes jsem shlédnul celý film, dříve jen kousek, ale mohu říct, že větší blbost jsem fakt neviděl. Myslel jsem si, že když tam hrají borci z Partičky, tak to bude stejně tak zábavné jak jejich pořad, ale opravdu jsem se zmýlil, to se mi tak často nestává :-) pořád jen vzpomínat na to jaké to bylo když byli mladí...to není komedie, ale jen vzpomínkový film o ničem...

Babovřesky 2 (2014)

Popravdě jako nechápu jak tu spousta inteligentních lídí píše, že to je odpad, že to stálo za nic atd. včera jsem na tom filmu byl v kině a musím zkonstatovat že se mi opravdu moc líbil, zasmál jsem se krásnému a inteligentnímu humoru, který Troška stále pořád umí a jen dnes čučím jaké ohlasy tady na ten film jsou.... by mě zajímalo jestli tady ti inteligentní lidi co tady ten film považují za odpad, tak jestli by natočili někdy v živote podobného, nejspíš ne, protože jejich inteligence bude na bodu mrazu ... film se mi moc líbil a jsem rád že budou další dily :-D

Dědictví aneb Kurva se neříká (2014)

Dnes jsem teprve shlédl tenhle film a říkal jsem si jestli to má cenu nebo ne, a měl jsem pravdu co jsem čekal, že fakt nemělo to cenu vidět v kině. Za celou dobu jsem se popravdě zasmál pořádně jen jednou když Bohuš jel na tom koni a zastavili ho ti policajti a pak na konci když přišel Donutil ohledně toho vyrovnání a hned mě napadla ta otázka, jestli fakt má cenu jako točit pokračování filmů které byli vždy a budou ty nej.

Robocop (2014)

Robocop, raději stara dobrá klasika. Tohle novodobé ale pojetí mě moc teda neoslovilo. Dřívější Robocop byl pro mě masivnější brněním a akčnější podívanou prostě super, tohle moderní zpracování, kde Samuel pořád něco žvaní, mi přijde divné.

Zakázané uvolnění (2014) odpad!

Titulní píseň je určitě to nej, co tady z toho filmu nakonec vzniklo. Celý film jsem čekal na nějaké překvapení, srandu, když je to komedie, ale moc sem se toho popravdě nedočkal... :-/

Fakjů pane učiteli (2013)

Začínám čím dál víc milovat německé filmy, protože mají svůj styl humoru a ten se mi moc líbí, je to sice popravdě skoro stejná komedie jak Holky to chtěj taky, ale to nic neubírá na stylu humoru, kde tady u toho filmu je moc super :-) také ten příběh, jak se prostě z nešikovného učitele stane hvězda.