Stan Helsing (2009)

Jelikož to nebylo tak odpadní a nechutné jako Distaster Movie, Date Movie a Superhrdina s tisíckrát omílanými záchodovými vtipy, musím tomuto snímku dát trošku lepší hodnocení. Rozhodně se u něho nebudete popadat za břicho a 70% filmu si budete v duchu říkat, ale ne, už zase to samé! Ale jelikož to zpracování celkem ušlo a pár vtipů tam bylo, tak ze staré lásky k parodiím dávám 3 hvězdičky.

Blanche - královna zbojníků (2002) odpad!

Snad první film u kterého jsem nemohl vydržet déle jak 10 minut. Můj bože, tohle je ten nejhorší film všech dob. Nevím jestli je to pouze tím že překladatelé (dabingu) byly těžce na fetu a přitom mlátili hlavou do stolu a vymýšleli si slova podle toho jak je to napadlo a nebo tento film má tak NESKUTEČNĚ DEBILNÍ DIALOGY. Herci ti se do tohoto děje hodí tak že bych jim za to nejradši rozbil hubu, hlavní představitelka s předkusem jak gorila to už nezachrání. Kombinace divokého západu + mafie + drog + dávného středověku je ta nejodpornější kombinace jakou jsem kdy viděl, podpořeno metalovou a rockovou hudbou. Točeno je to asi stejně kvalitně jako pohádky na ČT1. Já se moc rád podívám i na ten nejdebilnější film, snesu i Disaster movie nebo i Superhrdinu, dokonce i na kameňák se podívám. Ale tohle ne ne ne... napadá mě jediná otázka, proč proč proč proč bože necháš aby takový film vůbec existoval.

Lidská stonožka (2009) odpad!

Tento film mě opravdu minul, jsem příznivce dobrého hnusu a hororu. Ale tohle postrádalo oboje. Myšlenka sešití úst a zadku pro mě není tak lákavá a geniální jak se z prvu zdála (sranda) a debilita chování postav je i na ten nejhloupější zéčkový horor příliš. Tomuto hororu chybí řekl bych to nejpodstatnější, a to je u hororu strach. Lekací scény samozřejmě taky chybí, takže jediné na co můžete čekat je, kdo dostane zase nějaký debilní nápad, a těch je tam věru přehršeně. Původně jsem chtěl dát 1* hvězdičku, ale jeden totální šílenec který perfektně stvárnil svou roli to bohužel nezachrání. Dokonce jsem někde četl že tohle má být ten "Nejzvrácenější film všech dob", no řeknu vám že co se týče zvrácenosti a brutality je to jeden z těch slabších snímků.

Sladký život Zacka a Codyho (2005) (seriál)

Jeden z těch "lepších" seriálů na disney channel. "Lepších" nechci zbytečně vzbuzovat naději na kvalitní seriál, ale oproti jiným disney věcem je tohle jedna z těch koukatelnějších věcí. A abych tomuto seriálu dal odpad, tak ty ostatní disney seriály by museli být odpad!**.

Zeke a Luther (2009) (seriál) odpad!

Co tohle má být? 2 emociálně nevyrovnaní puberťáci kteří se chovají jako 5ti letý haranti ? Seriály se dají točit už vážně o všem. 1 díl viděn, ale na víc vážně nemám.

JONAS (2009) (seriál) odpad!

Viděl jsem jeden díl = 100% disney seriál = 100% sračka.

I Love You Phillip Morris (2009)

Nikdy bych nečekal že to řeknu ale jediné co mi k tomuto snímku s Jimem Carrey nesedí je snaha o humor. Některé scény mohly chybět. A i přesto nemůžu tomuto snímku dát pod 5 hvězdiček. Krátký snímek a moje první setkání s "homosexuálním" dramatem ve mě nechalo hluboký zážitek a jediné co mě mrzí že byl tento film tak krátký. A i přesto že si Jima stále nedokážu představit jako herce který dělá i něco jiného kromě komedie, jeho dramatický projev nebyl tak vulgární jak jsem čekal a snad poprvé si uvědomuji jak velkým přínosem pro svět filmu, Jim Carrey je.

Vzhůru do oblak (2009)

Očekával jsem film ve stylu Madagaskar, Doba ledová a pod. Avšak velice jsem se zpletl, prvních pár minut tomu nenasvědčovalo, ovšem po chvíly už sem se nemohl dočkat co bude dál. Ačkoliv bych chtěl tento film zařadit mezi dětské animované filmy, není to možné. Hluboký zážitek a procitěný příběh dává tomuto filmu něco co se nepodaří ani lecjakým dramatům. Po stránce komedie tento film nesrší bezduchými vtipy a (ne)komickými gestikulacemi postav, ale i přesto se najde několik okamžiků u kterých sem se doslova válel smíchy po zemi. Jen málo filmů si zaslouží 5 hvězdiček, ale tento mezi ně rozhodně patří.

2001: Vesmírná prda (2000) odpad!

Pokud se chcete zasmát. Tento film není správná volba. Pokud chcete vidět jak vypadá odpad všech odpadů, rozhodně tento film nemiňte. Myslím že koukat na to dokonce by asi můj názor nezměnilo, ale na tohle fakt žaludek nemám.

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Popíšu tento film, myslím si velice stručně a to slovem: zklamání. Neuvěřitelně dlouhé dílo a přitom chyběli i ty nejpodstatnější věci a i ty zajímavé na které jsem se těšil (např. souboj mezi obyvately hradu proti smrtijedům). Tak takhle vážně ne! Jediné co pochválim tak jsou pěkné efekty (např. zobrazování vzpomínek).