Vlčí děti (2012)

Nějak jsem si nevšiml něčeho, co by ospravedlňovalo těch 85%, je to prostě takový normální příběh ozvláštněný těmi vlkodlaky..., a to je tak všechno. Ne že by to byl špatný film, ale není ani dobrý, takový snadno zapomenutelný průměr. 55%

Neuvěřitelný zmenšující se muž (1957)

Z triků jsem byl podobně nadšený snad jen u Neviditelného muže (1933) a Věci (1982). K tomu jednoduchý, ale úžasně originální příběh, je to nečekaně hodně napínavé a člověk se nenudí ani minutu. Holt kde je nápad a poctivost, je i výsledek. 90%

Hamilton (2020) (divadelní záznam)

Nuda k posrání #98. Viz Osvícení. 15%

Masakr v Římě (1973)

Náš Atentát je o kousek lepší film, možná i díky tomu, že k němu má každý Čech bližší vztah, ale i tak se jedná o slušnou nervy drásající podívanou, kde zvlášť konec má dost brutální parametry. Pěkně nepěkný film, který tedy každý nevydýchá. 80%

Městečko South Park: Říše fantazie (2008)

Peklo na Zemi je pořád ještě jinde, ale je to lepší než třeba Vánoční speciál a i než Post Covid, protože Ježíš s M60kou, to je balzám na duši každého bezvěrce, jako jsem já. Takže příjemná jednorázová zábava, kde se o nejlepší fór postaral Michael Bay. 80%

Eternals (2021)

Nesympatická banda (vyjma asi tří postav) otravných troubů, kde už ve výčtu ras, pohlaví a deficitů chyběl jenom Eskymák a vozíčkář, dvě hodiny kecá hovna a třicet minut se mlátí s příšerkami, které by takový Hulk nebo Thor sejmuli za pár vteřin. Bylo to celé zbytečné, nudné, hloupé, nelogické, nevtipné a místy fakt trapné, takže i Liga spravedlnosti a dokonce i druhá Wonder Woman jsou lepší filmy. A to je teda kurevský průser. 20%

Hotel Modrá hvězda (1941)

Je to taková ta klasická prvorepubliková (protektorátní) naivita se vším všudy, ale dá se na to v pohodě dívat, místy je to celkem i sranda a člověk se nenudí. Po osmdesáti letech to je samozřejmě strašlivě zastaralé, ale žádný vyložený průser. 60%

Volavka (2002)

Parádní závěr už bohužel nezachrání nepříliš výrazný průběh celého filmu, který určitě nebyl špatný, ale kdovíjak mě nechytl a nedokázal jsem mu plně přijít na chuť. Na tři hvězdičky se to sice kouká shora, ale pořád ještě jsou to tři hvězdičky. 70%