Karate Kid (1984)

Ale hej, kto by kedysi nebol ulietaval na tomto filme? Lenže mali sme tu aj No Retreat No Surrender a ten bol sakra lepší a to nespomínam Kickboxera alebo Blood Sport, že? Samozrejme na Miyagiho sa nedá zabudnúť :)

Zelený svět (1996)

Pohodový golfový snímoček s vtedy ešte vo forme Kevinom Costnerom a Rene Russoovou. Taká malá rozprávka o americkom sne trochu inak.

Sběratel polibků (1997)

Dobrý atmosférický krimi triler s Morganom Freemanom, ktorý neslávne poznačil autofail. :)

Jako pavouk (2001)

Rutina s Freemanom v hlavnej úlohe? Možno. Ale stále sa jedná o slušný triler, ktorý navyše neprzní nič podobné ako autofail zo Zberateľa bozkov.

The Purge (2018) (seriál)

Nuda, nuda, nuda. Videné prvé tri časti a končím. Možno tomu dám šancu v budúcnosti.

Scream (2015) (seriál)

Videl som prvé tri časti a moc ma to nezaujalo. Príliš rozťahané, tomuto viac sedel kinoformát.

Posedlý pomstou (2017) (seriál)

Slabšie tri alebo silnejšie dve. Dávam silnejšie dve hviezdy. Ale inak seriál, ktorý podobne ako mnoho iných chce niečo vydupať zo známeho mena filmového predchodcu, ale moc sa mu to nedarí viď. predchádzajúce podobné počiny ako Fugitive, Transporter apod. Neriešim teraz sci-fi alebo fantasy ekvivalenty.

Uprchlík (2000) (seriál)

Oproti fantastickému filmu veľmi slabý seriál, ktorý sa ani v najmenšom neťahal ani len na U.S. Marshals a nieto ešte Harisonovu verziu Utečenca.

Osamělý mstitel (2003)

Drsný gangsta triler z drogového resp. protidrogového prostredia. Drsňák Diesel utŕži ťažkú ranu kvôli ktorej sa rozhodne pre trochu ráznejší prístup.