• Thriller

Badrinath Ki Dulhania (2017)

obecne moc nemam rad kdyz se bollywood dostane za hranice Indie, chapu ze pro mistni to je zajimave, ale ja chci co nejvic Indie:)hodne nevyrovnany film, velmi slabe dlouhe pasaze kdy prijde nadeje ze se to konecne zlomi..a takhle je to cely film..rozhodne to neni spatny film, na jedno shlednuti doporucuji:)

Khoobsurat (2014)

dobre to bylo, po par indickych filmech nizsi kvality jsem si dal praci a vygoogloval tento skvost:)i pres "nizsi" stopaz zajimave postaveny pribeh, sympaticky hrdinove (i kdyz na hlavni hrdinku jsem si musel zvyknout) a nadherne lokace:)

Hádanky s Blue (2019) (seriál)

videno optikou deti..hodne zajimavy "interaktivni" serial, sympaticky hlavni hrdina a chytlave pisnicky:)

Oblečen na zabíjení (1980)

ty jo..uz po desetiminutovem "prologu" jak ta zenska utika po muzeu jsem vedel ze to bude film co me mine:)

A House on the Bayou (2021)

zajimava jizanska atmosfera, nejasne vyusteni pribehu a jiz nekolikrat zminena nová "home invasion" - kdy jsem byl zvedavy jak probehne, pote az na jeden twist nuda nuda..:(

Fermatův pokoj (2007)

zacatek hodne slibny, skoda ze v okamzicich kdy film mel byt nejsilnejsi, tedy v druhe polovine kdy se veci daly do "pohybu" tak uz jsem se zacinal nudit...zacalo to byt stereotypni a postavy me nebyli sympaticke..takze se stalo to nejhorsi a to ze me bylo uplne jedno jak to dopadne:)

Don't Tell a Soul (2020)

takovy ten typ filmu, kde si clovek vubec neni jisty jak to dopadne..a to mam rad:)syrova atmosfera, ze to spatne skonci jde tusit kazdou minutou a zajimavy scenar

Alibi na klíč (2017)

po dlouhe dobe velmi prijemna komedie, ktera ma "drive" celou stopaz, nektere vtipy trochu za hranou, ale je jich minimum.

Alice a starosta (2019) odpad!

Jeden z nejnudnejsich filmů co jsem kdy viděl.. :(