• Thriller

Nevystupuj! (2018)

az na posledni desetiminutovku obstojny evropsky zastupce meho oblibeneho zanru "hrdina uvezneny na jednom miste".

Na pivu s Civalem (2021) (pořad)

kdo ma rad particku z moviezone tak si najde i tento porad..ja osobne vybiram podle hostu, na vsechny dily nemam casovou kapacitu se podivat:)

Nicky Larson: Agent amatér (2018)

Po vynikajícím babysitting a alibi na klíč první šlápnuti vedle od této particky:(obecně nemám rád spionske filmy a tato parodie šla mimo me:(

Prokletí (2021)

Jak koukám tak jsem asi jediný kterému se to nelibilo:(atmosféra slušná, ale neskutečně se to táhlo a ta digitální příšera to za mě celé pohrbila:(rovněž postavy mi byly fuk, celkový feeling filmu byl odtazity:(ale jak říkám jsem v menšině, asi jsem měl špatný den:)

Fresh (2022)

Mělo to nakročeno na mnohem víc, rozhodně originální počin, škoda že v prostřední části to bylo lehce nudne:(

Bullittův případ (1968)

Film nudnej a automobilová honička kvůli které je film známý umělá a plná chyb..stále se opakující auta atd. Hodně precenovany film, který své hvezdicky od ostatních dostává tak nějak že zvyku:(nuda:(

Extinction (2018)

hodne slusny maly velky film s necekanou pointou:)

Extreme Job (2019)

nemam moc rad filmy s modernimi prvky a la FaF..takze zpomalovcky, zrychlovacky, divoke oblety kamerou..zajimavy scenar me kazilo prave toto a plus vcelku nesympaticke obsazeni:(druha polovina filmu o mnoho slabsi:(

Bratr Bajrangi (2015)

skvost...skoda natahovaneho konce jdu na sest hvezdicek:)

Blackmail (2018)

nechapu tak nizke hodnoceni..skvela komedie s prvky temneho thrilleru..za me jedna z nejlepsich indickych komedii:)rozhodne se k tomuto filmu jeste vratim:)