Sharknado 2 (2014) (TV film) odpad!

10/10 pro každého kdo někdy toužil být pronásledován oživlou hlavou Sochy Svobody.

Vánoční koncert z Valdštejnského paláce (2014) (koncert)

S hudební stránkou jsem byl spokojen (jsem laik a ani zdaleka tak znalý jako Moiseiwitch), recitační mi přišla otravná a přehnaně prožívaná. 75%

Plán 9 (1959)

Nemohu se pořád rozhodnout jak hodnotit, jestli za 5* nebo odpad. Pravda je, že obojí bude symbolizovat to samé. Otřesný film, ve kterém je špatně úplně všechno, ale člověk nevyjde z údivu, čeho všeho je také film schopen a vlastně se u toho pobaví. Asi to budu měnit každý měsíc. 100% / 0%

Včera, dnes a zítra (2008) (amatérský film)

Zábavné? Kde? Tam není jediný moment, kde bych se třeba jen pousmál. Herecké výkony jsou povětšinou otřesné, což se dá u amatérského filmu pochopit, ale přesto si podle mého mohli to neskutečné přehrávání odpustit. Najde se ovšem i pár vyjímek, z jejichž výkonu nebolí oči. O to víc však možná ty ostatní záporně vynikají. A postsynchron v tomhle filmu je celkově hodně špatný a v některých částech uširvoucí. A proč dávám jendu hvězdičku? Protože film neúmyslně ukazuje skutečnou kvalitu novějších filmů Zdeňka Trošky a podobných, protože se vlastně tenhle amatérský počin s pravděpodobně minimálním rozpočet od nich liší jen nepatrně.

Pavoukotřesení (2012) (TV film) odpad!

Tak pro mě zatím film roku a největší šílenost, co jsem viděla si tak od Sharknada. A i to Sharknado to svou absolutní tupostí předčí. V tom filmu dávalo smysl snad méně než 0% dialogů a děje. Herecké výkony trumfly i mladého kluka ze Sharknada (ten byl pro mne dosud absolutní dno) a i ti fotbalisti umějí často hrát lépe. 0,1% za... hm vlastně nevím za co, ale zasmál jsem se.

Návrat sedmé roty (1975)

Nejlepší díl ze série. I když příběhově přímo navazuje, tak je o dost vtipnější. Viděl jsem kdysi v mládí, už asi tak před 16-17 lety a některé scény, jako třeba Groupier nebo matrace mi utkvěli dodnes. 82%

Hulk (2003)

Nee, zelený králíček, hraný krajně nesympatickým Banou, hopkající nepřesvědčivými kulisami a velmi slabou animací mě přesvědčit a hlavně pobavit nedokázal. A byť mnoho komiksových prostřihů a rozdělování obrazu nebylo špatné a zaujalo, mnohokrát bylo zbytečné a nic nepřidávající. A za mutantského pudla by zasloužil někdo nafackovat. 40%

Hejno vran (2009)

Rozhodně velmi zajímavý a poučný dokument. Už vím, že vrána je ochotná udělat pro jídlo víc než já a že když splašeně povykují zatímco jdu okolo, tak si to mám brát osobně. Doporučuji.