Ospalá díra (2013) (seriál)

zatím si nechám rezervu, ale vypadá to hooodně dobře

Iron Man 3 (2013)

Nějak mě to teda nevtáhlo, děj se táhne od nikud nikam, hlavního zaporáka totálně zabili což je veliká škoda, Benu Kingsleymu to jako Mandarinovi v traileru náramně sedělo, přitom Guy Pearce vypadá dost nezáživně až trapně a pak ten Extremis to už bylo trošku moc, Iron Mana sem měl rád protože byl takovej techničtější teď už vypadá neporazitelně a to mu nesluší. Od tohohle sem měl velká očekávání, bohužel Shane Black je nedokázal naplnit, změna režiséra podle mě byla krokem zpět(tržby mě nezajímají) Fevreau vede na plný čáře. Navíc chybí AC/DC 65%

Enderova hra (2013)

No nevim jak to správně popsat, bylo to takovým zvláštním způsobem dětsky brutální netradiční scífko, dalším zhlédnutím bych možná i zdvihnul hodnocení. 70%

Gravitace (2013)

Skvělý three---two-----one person survival drama navíc z mého oblíbeného prostředí+ dost povedený první sedmnáctiminutový záběr jen hudba se mi zdála trochu tuctovější

Mládeži nepřístupno (2013)

Nechutný, úchylný, zvrácený...... nemám slov. Jediný co mě zaráží je se jim sakra do takový sračky podařilo naverbovat tolik hereckých hvězd. P.S.: iBABE lol

Rychle a zběsile 6 (2013)

Už sme viděli otočit Perlu na kotvě, Mighty Mo na kotvě a teď i tank :-D

Mrtví a neklidní (2013)

Nejsympatičtější filmeček tohoto roku, dokonce sem se přistihl jak se divně ksychtím, ale myslím si že se z toho dalo vytřískat víc vtipnejch situací

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Hlavní linie zajímavá a zábavná, ani sem se nedočkal tolika klišé co bylo avízováno(kromě Elby a jeho výstupů - to byla hrůza), Hunnam ušel, Rinko okouzlující. Ale vedlejší linie s doktorama se mi zdála vážně trapná a nezáživná a tomu už nepomohl ani Hellboy, spíš ještě uškodil. Ale kdo by se zaobíral příběhem když to vizuálně vypadá tak neuvěřitelně cool a Rinko... P.S. napadá mě že Del Toro by se hodil pro Warcraft, jen by to chtělo silnější scénář, ale to je asi jen zbožné přání

Star Trek (2009)

"Space is diseases and dangerous and the darkness and silence" Naprosto úžasná scifi podívaná........

Star Trek (1966) (seriál)

Tento seriál sem si pustil hlavně kvůli informacím a jako můstek mezi ENT a TNG, (ke Star treku mě paradoxně přivedl až JJ Abrams) ale jako vhodný začátek sem zvolil ENT a až potom TOS. A ze začátku to byla vážně nuda a musel sem se skoro nutit pokračovat, ale zpětně sem strašně rád že sem to nevzdal protože kvalita je stále vzrůstající a od druhé serie sem mi líbil skoro každý díl, jasně vizuální stránka je špatná, efekty žádný ale to jsem čekal a s tím sem do toho šel, jediné co bych tak vytknul je nijaký začátek a prakticky žádný souvislejší děj. No a na konec sem zklamaný že seriál ukončili po třetí serii, ale ještě je tu těch 6 filmů a pak hurá do 24. století... Oblíbené postavy: samozřejmě Spock a Kirk. Doktora sem moc nemusel, ale jeho dialogy se Spockem byli supr. 1.serie:**, 2.serie:****, 3. serie**** P.S. nepovažuju se za Trekkieho...zatím:)