Pozemšťan (2007)

Teda já tyhle debatní filmy moc nemusim,ale kamarád mi ho doporučil,že prý nebudu litovat...a nelitoval jsem.Výborný námět a ještě líp natočený.Na každou otázku přišla parádní logická odpověd,která nešla nijak vyvrátit.Pro mě výborný zážitek a ještě větší překvapení.95%

Agent z Panamy (2001)

Tak,nevim co si o tomhle filmu mám myslet.Začalo to jako špionážní film,pak se to zvrtlo v komedii a končilo jako drama.Je to trochu zklamání.Ale líbil se mi Gleeson v roli zlomeného rebela.

Gran Torino (2008)

Clint Eastwood zraje jak víno,čím je starší,tím točí lepší filmy.Starý,protivný,dědek Waltr,který má rasistické kecy a na ostatní hlavně vrčí,nakonec dokáže,že mu na někom záleží.U tady toho filmu jsem se nenudil ani na vteřinu,protože se pořád něco dělo.Doufám,že Eastwood natočí ještě pár tak propracovaných filmů.

Opravdová kuráž (2010)

Tak tenhle western mě opravdu pobavil.Perfektní herecké obsazení,slušné přestřelky a parádní slovní výměny se fakt povedli.Jeff Bridges i Matt Damon rozhodne nezklamali,ale nejvíc překvapila Hailee Steinfeld,ta podala výborný výkon.Doufám,že o ní ještě uslyšíme.90%

Ochrana státu (2008)

Docela povedený film z prostředí špionáže a terorismu.Bylo to přehledné,svižné,dobré herecké výkony.Mám tyhle filmy rád a francouzi předvedli,že je také umí točit. Trošku mi to připomělo mix Brutální Nikity a 24 hodin.

Ctihodný občan (2009)

Hodně povedený film o pomstě,u kterého jsem nevěděl komu vlastně mám fandit.Duo Butler/Foxx u mě fungovalo výborně.Trošku jsem měl pocit,jako by to bylo z dílny Tonyho Scotta,ale to je jen dobře.Mělo to štávu,bylo to svižný,bylo to přehledný a já se bavil od začátku do konce.Super!