Vždy tě budu milovat (2000) (seriál) odpad!

Je mi z toho špatně.... Jak to někdo může natočit.... Jsem herec v divadle a hrát v něčem takovém -> SMRT

Harry Potter a Ohnivý pohár (2005)

Slabých 50%......! Ze všech dílů se mi tento líbil nejmíň.. Opravdu jsem byl velice rozhořčen Když jsem se dozvěděl že z tohoto filmu měly vzniknout dva!.... Proč to k sakru neudělali?!?!? Bludiště... které je v knize popisováno dlouze a tajemně hodili do 5-ti minut pohybujícího se ZELÍ ....... Voldemort?!?! bože... Rockový ples?!?! To je snad sranda ne?... Každopádně jsem se rozhodně necítil omámen dětskou pohádkovou atmosférou tak jako u minulých dílů....

Tajemná řeka (2003)

Na to co se v tomto filmu děje je to příšerně dlouhé.... herecké výkony jsou sice svělé ale ten scénář mi přišel až příliž "Columbovský"..

Rollerball (2002)

Ano...... tak toto bola riadna slatanina...... Ale já sem se na to dokoukal a ani se moc nevyšiloval, že to je moc velká blbost..

Vikingové (1999)

krev strach meče lodě........ Jo to všechno mi tam tak nějak sedělo ale že bych z toho byl nějak uchvácen..... Neslané nemastné Prostě to nemělo šmrnc

Hospoda Na mýtince (1997) (divadelní záznam)

Pro mě z Cimrmanů nejlepší.........

Mrtvá nevěsta Tima Burtona (2005)

Burton................. jedno slovo(jméno) stačilo, abych byl pevně rozhodnut tento film shlédnout.........a jak to vidím teď? Burton ............jedno slovo. :-)

Monty Python a Svatý Grál (1975)

Anglický humor má své..... :-) Jasný důkaz že nepotřebujete koně na to abyste byli králem. Stačí kokos