Rallye smrti (2008)

Brutálne vymakaný Statham v brutalne vymakanom sci-fi náreze, ... Patrí k mojim naj filmom - BRAVO!!

Extreme Dinosaurs (1997) (seriál)

Ako maly som z toho nedokázal spustit oči, ... Fandil som stále Spajkovi, ... len škoda , že to teraz užž dlhšie nedávali , ... Lebo veľmi rád by som si to znova pozrel:-)

JCVD (2008)

Tak takýto film užž tak skoro nikto nenatoči, ... Veľmi vydarene su narážky na Seagala + ta samospoveď v polovici filmu nemá chybu, ... Hotový skvost - BRAVO, ... BRAVO!!

Wanted (2008)

Tak poviem to,že Angelinu som este takúto ako tu nevidel , ... Je ak vždy sexi a k tej akcii proste patrí, ... paradný film napumpovaný akciou,Dejje vpohode , ... Morgan je ako vždy skvely + tá akčna jazda na konci filmu je skvelá - BRAVO!!

Slunce, seno a pár facek (1989)

Mi řekni prosím tě, co na tom chlastu máš. - Já ti to řeknu a ty začneš chlastat taky.:-) Niet nad starú klasiku - BRAVO!!

Slunce, seno, jahody (1983)

Stará klasika, ...Nezabudnuteľné gagy, ... Ale 2. Diel je lepší

Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (1974)

Čo už sa dá len k tejto bláznivej dvoje povedať, ... Bez ich filmoch by bolo veľa ľudi odobratých o skvelo strávený čas plný zábavy spolu s rodinou pri televízore - BRAVO

Policajt drábem (1973)

Bud Spencer v skvelej kriminálke ako komisár Rizzo, ... Ktorý sa všemožne snaží udržať ulice Neapola od drog a skuste hádať , ... Či sa mu to podarí:-), ... Tento film patrí k mojím najobľubenejším filmom s týmto hercom - BRAVO!!