Street Kings (2008)

Reeves opäť raz ukázal , že tieto role drsných týpkov mu brutálne svedčia, a preto tento film zaraďujem k najlepším akčným thrillerom nielen roku 2008 -BRAVO!!

Kmotr (1972)

Skvelý film skvelého režiséra so skvelo stvárnenými úlohami jednotlivých hercov - BRAVO!!

Boj (2007)

Vyšpekulovane to bolo v pohode , ... Ale dalo sa to ešte zlepšiť, ... Ale aj tak sa mi to páčilo a neviem, ... Prečo to tu ažž tak zle hodnotíte, ... určite si to tento film nezaslúži, ... Aj keď na tu myšlienku, ... A na tých hercoch ako Li alebo Statham je tu dosť malo akčných scén , ... Ale koniec ma dostal, ... Pravdupovediac Vôbec som to nečakal, ... Dávam 3* za film a 1* za Koniec

Ronin (1998)

Stará parádna akčná klasika, ... Mohlo tam byť aj viac akcie, ... De Niro a Reno to zahrali vynikajúco, ... proste ako zo starej školy - BRAVO!!

Yes Man (2008)

Perfekná komédia, ... Pri ktorej sa da fakt úžasne odviazať, ... Jim carrey sa vrátil a jeho rola v tomto filme ma prekvapila , ... Lebo nebola zahratá tak šialene ako ostatné jeho úlohy, ... A to sa mi páčilo - BRAVO!!

Od soumraku do úsvitu (1996)

Patrí k mojím najobľubenejším akčným hororom s množstvom skvelýck hlášok a akcie, ... Harvey Keitel sa svojej roly zhostil naozaj perfekne, ... Šialené duo Clooney&Tarantino to zahrali vierohodne (Jestli budeš křičet, pan čtyřiačtyřicítka začne křičet taky. Jestli se něco zeptáš, pan čtyřiačtyřicítka ti odpoví.:-))

Neporazitelný II: Poslední zůstává (2006)

Klasická oddychovka s dvoma namakanými machrami, ... Scott Adkins je brutalny v kopoch a M.J.White je zase fajny v technike boja , ... Krásná podívana, ... dej sa tiež dá zniesť:-)

Riddick: Kronika temna (2004)

Diesel je tu proste typek a ta akcna scena v polovici filmu je BRUTALNA :-)

Casino (1995)

Ďašia spolupráca Scorsese & De niro , Joe pesci chladnokrvny mafián, Robert de Niro ako vždy úchvatný výkon a Sharon Stone to už snáď lepšie ani zahrať nemohla - BRAVO!!