Nelítostný souboj (1995)

Skvelý film, ktorý tiahnú asi dvaja najcharizmatickejší herci na svete, ich stretnutie je brilatné ako aj prestrelka v tomto filme, celkovo veľmi dobre vygradovaný dej s množstvom známych hercov

Obvyklí podezřelí (1995)

Skvelý film s Grandióózným zááverom, ... Kevin Spacey je PÁÁN HEREC - BRAVO!!

Smrtonosná past 3 (1995)

Tak tento diel je určite najbohatší na hlášky a sprosté nadávky , ... Žeby aj preto sa mi tak páčil?:-) , ...Bruce v skvelej forme a súcitil som počas celého filmu s tým ako sa cítil , ... Viem o čom hovorím :-) No, když o tom mluvíte, nedávno jsem začal cítit takovej palčivej pocit mezi prstama u nohou. Myslel jsem, že je to plíseň nebo tak něco... - Moja najobľubenejšia hláška tohto filmu - BRAVO!!

Forrest Gump (1994)

Tak k tomuto VEĽdielu nemám slov, životní výkon Hanksa, Krasný pribeh a k tomuto krásna Robim Wright Penn, tento film patrí bez vynimky k najlepším filmom na svete - BRAVO!!

Policajt v Beverly Hills III (1994)

Určite zbytočné pokračovanie skvelych predošlích častí, aj keď aj tu je plno skvelého humoru a gagov dal som "az" toľko hviezdičiek len kvôli Murphymu

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Dokonalá dráma o ľuďoch, o ich žití a prežívaní,ale hlavne je to film (majstrovské dielo) o nádeji, ... Prekrasný príbeh a teraz sa už ani nečudujem , že prečo je tu tento fim na csfd na prvom mieste - BRAVO!!!

Demolition Man (1993)

Super Bombastický sci-fi akčnak s jedinečným Slyom a keď sa k tomu pridá ešte vtedy Snipes v najlepšej forme + Krásna Bullock , ... tak tento film užž snáď ani viac nepotrebuje, ...Film nadupaný akciou, ...Skvelými hláškami a k tomu ešte s troma mušličkami :-) - BRAVO!! (Toho budeš litovat do konce života. Obě dvě vteřiny):-)

Není úniku (1993)

Van Damme sa tu až tak veľa nenakope, ale hlavne sa mi páči pribeh a spoznavanie sa so svojou buducou rodinou - BRAVO!!

Uprchlík (1993)

Pre mňa najlepši thriller 90 rokov a oscar pre Jonesa zaslúžený - BRAVO!!