Živý terč (1993)

Van Damme mi v tomto filme ukazal, že prečo je moj najobľubenejší herec a za to mu ĎAKUJEM - BRAVO!!

AC/DC - koncert v Doningtonu (1992) (koncert)

Krásny, ... Grandiózny, ... Excelentný, .... Neprekonateľný inou kapelou, ... Strhujúci, ... Dvojhodínový koncert s absolutnou klasikou aka tu na tomto svete môže byť, ... A to je AC/DC, ... A ešte by som použil aj otázočku Braina, ... Že kto tu bude , ... Keď AC/DC tu už nebude, ...Kto ich zastúpi, ... A ja by som odpovedal , ... Že nikto, ... Lebo AC/DC FOREVER & IS VERY BEST, ... BRAVO!, ... BRAVO!!, ... BRAVO!!!, ... BRAVO!!!!, ... BRAVO!!!!!, ... BRAVO!!!!!!

Přepadení v Pacifiku (1992)

Klasická , ale najlepšia Seagalovka a určite to nie je len zásluhov Stevena ,... Pretože mu veľmi značne sekunduje a v niekoľkych okamžikov ho aj previšuje skvelý Tommy Lee Jones - BRAVO!!

Smrtonosná zbraň 3 (1992)

V druhej časti pribil geniálny Joe Pesci, v tretej skvela Russo, ... Ale už to neni take skvele ako prvé čati, ... Dvojka Gibson a Glover šľape skvele , ... Ale už tam niečo chýba , Aj keď skvelyck hášok a akcie je tu habadej, ... Ale ten záver fimu mohli viacej prešpekulovať(Martin Riggs: Nemůžu zastřelit psa. Člověka ano, ale psa ne):-)

Univerzální voják (1992)

Perfekne spracovaný sci-fi akčný film, ... vt ej dobe so slávnýmí borcami akčných filmov, ... Dolphovy sadla táto uloha ako uliata + krásna Ally Walker - BRAVO!!

Mys hrůzy (1991)

Z De Nira išiel strach, ... parádny snímok Scorseseho , v ktorom zase ukázali ako on tak aj De Niro , že keď spolu spolupracujú , tak z toho môže vyjsť len perfekný snímok, ... ale mi tam kusok niečoho chýbalo :-)

Poslední skaut (1991)

Film nadupaný hláškami s vyborne zohratým duom Willis - Wayans vas nenechajú na odpočinku po celý film, pri ktorom zažijete nie len týchto hlaškujucích machrov ale aj veľmi "milú" dcéru Willisa, ktora zdedila niečo z génov svojho ocinka (Márne pátram, ktorý z Vás je vačší Debil:-))

Zúčtování v Malém Tokiu (1991)

Proste akčná klasika s Dolphom v skvelej forme, ... Fim je preplneny s množstvom akcie a skvelýc bitiek - BRAVO

Žhavé výstřely (1991)

Odlietal som 194 bojových akcií a pri každej ma zostrelili, ... V Živote som s lietadlom nepristal, ... :-) Najlepšia parodia na Svete s perfeknym Sheenom ale neni to Sheen kto sa mi tu najviac páčí, ... Životný výkon Bridgesa