Lví srdce (1990)

Na tento film by som bol schopný pozerať stále dookola , ... A nikdy by ma neprestal baviť, ... Krásne sa da pri tychto akčňákoch odychnúť - BRAVO!!

Mafiáni (1990)

Ďalšia vydarená spolupráca dua Scorsese - De Niro ,ktorým značne sekunduje Oscarový Joe Pesci a mladý Ray Liotta, tento film vas vtiahne do príbehu chlapca, ktorý chcel byť gangsterom už odmala a Scorsese tu zase ukazuje svoju výnimocnost vo vyrozpravani filmov z mafianskeho prostredia - BRAVO!

Muž s cejchem smrti (1990)

Môj najobľubenejší film Seagala, ... Veľa akcie aj dej sa dá, ... Dobrý výber zápornej postavy a začiatok s Trejom je perfekný

Smrtící zatykač (1990)

Ďalšia moja obľúbená VanDammovina , ... a Že ich mám VIAC

Smrtonosná past 2 (1990)

Nemam už čo by som tu napísal, ... Všetci ste ma už predbehli, ... Proste Bruce sa narodil , ... Aby všetkým ukázal rolu McClana, ... Hlášky brutálne, ... Akcia brutálna, ... Bruce brutálny - BRAVO!! (John McClane: Alespoň jedinkrát bych si přál normální, všední Vánoce. Vaječnej koňak, zasranej stromek, krocana,... ale ne. Já se tu musím plazit v týhle podělaný plechovce):-)

Těžko ho zabít (1990)

Pokúsili sa zabiť nespravného človeka, .. Ale čo je najväčšia chyba (pre nich) , .. Že sa im to nepodarilo vtedy a ani po siedmich rokoch, ... A tak si Mason Storm prisiel a dokonal svoju pomstu, ... Ďalší skvely film so Seagalom

Kriminál (1989)

Krásny film, ... Sylvester tu ukázal, že vie aj naozaj hrať, ... patrí určite k najlepším filmom z väzenského prostredia - BRAVO!!!

První liga (1989)

Parádna komédia, ... Ktorá je plna známich hercov, ...Sheen to snáď ani lepšie zahrať nemohol a k jeho strihu nemám namietky :-), ... Takéto športové komédie sú pre mňa a ešte keď sa k tomu podarí scenár tak tu máme toto ano milí priatelia - Prvá liga (Behám ako blesk, dodám klubu lesk :-))

Slunce, seno a pár facek (1989)

Mi řekni prosím tě, co na tom chlastu máš. - Já ti to řeknu a ty začneš chlastat taky.:-) Niet nad starú klasiku - BRAVO!!

Smrtonosná zbraň 2 (1989)

Táto dvojica patrí k určite k najlepšej a k najpopularnejšej dvojici vo svojom obore, fim nadupaný skvelou akciou a ešte lepšími hláškami, Mel Gibsom sa narodil pre to, aby zahral túto vyšinutú rolu + vynikajúci Joe Pesci - BRAVO!! Martin Riggs: Ty jsi černej, já jsem šílenej. Bude sranda.:-)